- Jest wysoce prawdopodobne, że nagrania z udziałem Mateusza Morawieckiego istnieją. I ktoś w jakiejś piwniczce te nagrania trzyma, żeby może nawet szantażować pana premiera. Tym samym osłabiać bezpieczeństwo Polski i Polaków - mówił w Sejmie Krzysztof Brejza. W ten sposób odniósł się do publikacji Onetu, z której dowiadujemy się, że ówczesny prezes banku BZ WBK Mateusz Morawiecki miał rozmawiać o zakupie nieruchomości na tak zwane słupy, czyli podstawione osoby. Poseł Platformy Obywatelskiej, w rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz, zapowiedział, że skieruje do premiera interpelację, w której będzie się domagał, aby Mateusz Morawiecki odniósł się do zarzutów portalu.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pis będzie bronił Morawieckiego jak wsciekły - bo nie ma kim go zastapić. Partia matołów - poPiSy ich "politykow" budzą na świecie powszechną wesołość :)
  Mam nadzieję, że ta taśma - oj, przepraszam - ten "odgrzewany kotlet" się znajdzie i bedziemy mogli nacieszyć się konfuzją (tak trolle - to trudne slowo..) pana prezesa...;)
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Biorac pod uwage, ze Morawiecki "obce cialao" w Pisie, jak wiemy a Pani Szydlo taka wspaniala "jedna z nas" zostala dla niego odwolana w komediowych warunkach z dramatycznym pytaniem "za co mnie chcecie odwolac" , pytaniem do opozycji nie do swoich, choc odwolal ja ten kabotyn z Nowogrodzkiej...jawi sie KRYZYS RZADOWY.
  Kabotyn nie ma kim zastapisc skomppromtowanego Morawieckego, a Szydlo ciagle jednak lojalna wobec kabotyna z Nowogrodzkiej w swej glupocie nie jest w stanie wrocic do rzadu, jako premier.
  poczatkowo mozna bylo sadzic, ze to ci z Zakonu PC osmieszyli Morawieckoego,, zeby przywrococ szydlo na stanowisko Premiera, ale nie wygladda to na taka wersje.
  Kabotyn pojedzie na Wawel poradzic sie brata tym razem co robic ?
  Kiedys to on doradzal bratu "ladowac czy nie ladowac"?
  Ciekawe czy spadnie, jak kot "na czetry lapy"?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `