- Bronią sędziów, którzy są zwykłymi złodziejami - powiedział Stanisław Piotrowicz o osobach, które blokowały posiedzenie Krajowej Rady Sądownictwa. Poseł wypowiedział kontrowersyjne słowa 27 sierpnia, kiedy z powodu blokady Obywatel RP nie mógł dostać się na salę posiedzeń. Zapytaliśmy wicemarszałek Sejmu Beatę Mazurek, czy poseł PiS nie powinien przeprosić za swoje słowa. Zobaczcie, co odpowiedziała.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Piotrowicz to socjalistyczny aparatczyk, to on ma krew na rękach. To ona grał pierwsze skrzypce w aparacie prokuratorskim komunizmu. Cóż za obłuda, cóż za buta. Coś ohydnego. Wstydź się, brzydalu jeden!
  @melocotonen
  Szmata która powiewa na wietrze i zmienia orientacje wg. kierunku powiewu, jest bez empatii i obce jest jej to uczucie. Nie wymagaj od szmaty wstydu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ręce opadają i mózg się lasuje. Będziesz jej pluł w twarz, to powie że deszcz pada.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  ten "uczciwy" prokurator postkomunistyczny ktorego jakims cudem lustracja ominela, WIADOMO ZA DUZO WIE, wsadzal do wiezienia opozycjonistow solidarnosciaowych, dzis bedzie wsadzal opozycjonistow PO I Kodu, biedny WLADEK FRASYNIUK ?..NA PRZECIW TEJ SAMEJ MORDY Z PRZED 30 LAT....to jest p r a w o i s p r a w i e d l i w o s c ?..PO NOWEMU ...SUPER DOBRA ZMIANA
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Mazurek ??? Dama kanaliowa
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  mazurek szczota umyslowa
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  `