Od kilkunastu dni prezes PiS przebywa w szpitalu. Pytamy najważniejszych polityków PiS, czy to prawda, że jeszcze nie przeszedł operacji.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kiedy prezes PiS wyjdzie ze szpitala? A kogo to obchodzi?! Pytanie, kiedy wreszcie trafi do szpitala - tym razem psychiatrycznego???
  @Bernanos
  Czy aby zastanowiles sie nad tym co piszesz/ Polska jest panstwem 38mln z wieloma zobowiazaniami w polityce Europy, Swiata i musi miec sprawna administracje. Widzisz,ze Kaczysnki stworzyl partie jednoosobowego zarzadzania, jak wlasny folwark, ze rzad jest marionetkowy niedecyzyjny, a prezydent ubezwlasnowolniony zreszta to kryminalista lamiacy Konstytucje od dnia przejecia urzedu zamiast jej ochrony. Zatem panstwo nie dziala. Wielu nie obchodzi ta perosna non grata jako prywatna osoba, ale skoro doszlo do PATOLOGI ze ten zwykly posel zawladna calym panstwem to istnieje zwyczaj powiadamiac o stanie zdrowia kogos, kto keiruje tym folwarkiem.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @Bernanos
  Leczy się na nogę, bo na głowę już za późno.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Skąd pis wziął taką "kapo". Bezczelność i obłudatej kreatury przekracza wszelkie granice
  @sz-iz
  kaczynski sam wytlumaczyl na "tasmach" kogo dobiera
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @sz-iz
  mialam to samo skojarzenie-kapo
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @sz-iz
  Gdybym miał takie oblicze, jak "pani" Mazurek, to bym na nim siedział. :)
  Jak ona się nie wstydzi pokazywać publicznie, a do tego łżeć, jak najęta?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @sz-iz
  Mazurek ANI RAZ nie spojrzała na dziennikarkę zadającą pytanie. W ogóle unikała spojrzenia na kogokolwiek. Sztywna mimika, rozbiegane oczka.
  Wniosek: KŁAMIE jak z nut.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Ech... "Kolano Prezesa", ktory to juz odcinek
  już oceniałe(a)ś
  40
  0
  Na wysypisku, koło mnie, panowie menele robią casting na sobowtóra.
  już oceniałe(a)ś
  35
  0
  Jeśli szybko nie wyjdzie ze szpitala to "Ucho Prezesa" całkiem się załamie. Trzecia seria niezbyt dowcipna, a ograniczenie akcji do pobytu w izolatce całkiem położy ten serial. Górski już powinien myśleć o czymś nowym, być może o erotyce w polityce?
  @jndy2
  Oswajanie, czy ocieplanie prezesa jest zalosne, a nie smieszne. Czym mozna sie zachwycac i bawic? Indolencja rzadzacych? Zniewoleniem powszecnym?
  Chce sie mylic,ale to nie jest anidiotum na bolacki Polakow. Wole juz z dwojka zlego zdrowego i zdolnego stanac przed Trybunalem Stanu za lata 2005-2007 za smierd pani Blindy i leppera a obecnie za zniszczenie trojpodizalu wladzy, za przywrocenie do urzedow czlonkow parti PZPR, ktora zostala zdelegalizowana i uznana za zbrodnicza,
  za wiele innych nie wymienionych a nade wszystko za smierc 95 osob za ktora sa odpowiedzialni Kacyznscy. Chocby z powody lamania procedur. W tym skladzie nie wolno bylo ustalac delgacji czy juz nawet nie znajduje odpowiedzniego slowa na okreslenie podroznikow? To byl nieodpowiedzialny krok podobnie,jak ladowanie we mgle.
  A pomyslec,ze gdyby nie zaspal lech kacyznski i nie sposnil sie o 30 minut ze startem byly szanse do bezzpiecznego wyladowania, jak przed nimi zalogi .
  A jeszcze pomyskec, ze gdyby nie wybor na prezydenta w tej haniebnie sklamanej kampani lacznie z sfalszowanym wiekiem pani malzonki, bo miala byc o rok mlodsza choc byla o 6 lat starsza ..Takie falszowanie nie bylo sporadycznym przypadkiem.
  Blizniaacy sfalszowali swoje i rodziny zyciorysy tak sprytnie,ze nikt ich nie zdemaskowal. Cor robil to specjalista, ktory dla odwwrocenia uwagi zdemaskowal wywiad i kontrwywiad polkiej siatki. Oskarzyl znakomitych POlakow, zeby ukryc dranstwa wlasne i kacyznskich.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @jndy2
  Serial o Antonim i jego chłopcach? Musiałby być od lat 18...
  Ale możemy sobie zagłosować na tytuł. Propozycja 1: "Pała pryncypała".
  Propozycja 2: "Macierewicz i jego jeszcze słodsze tajemnice".
  Ja głosuję na opcję 2. :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Najważniejsze, żeby człowiek się już nie męczył.
  @jac_l_w
  Zdrowia mu zyczcie wszyscy by mogl stanac o wlasnych silach i na wlasnych nogach przed
  TRYBUNALEM STANU !
  tym razem za calosc lat ubieglych i biezace czasy. Oby sie spelnilo dla szczescia przyszlych pokolen budujacych zdrowa, madra populacje, silna Polske rozumem, a nie frazesami Bog, Hnor, Ojczyna bo nie maja oni zadnego z tych trzech sloww-zaklinaczy
  nedzy moralnej kato-prawicy. I zebysmmy zdazyli przed faszystami.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @wh2015
  Jak będzie trzeba to na noszach truchło przed Trybunał Stanu zaniesiemy !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W dalszym ciągu, bardzo intesywnie, szukają części zamiennych.
  już oceniałe(a)ś
  28
  0
  Widać że mają coś do ukrycia, uciekają wzrokiem jak kłamią. Gdyby wszystko szło dobrze, sami by o tym trąbili nie pytani przez nikogo.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  `