'Z zachowaniem ostrożności Straż Marszałkowska powinna wynieść protestujących i przekazać policji' - tak na swoim Twitterze pisał poseł Stanisław Pięta na początku protestu. Z kolei, jego partyjna koleżanka, Bernadeta Krynicka, stwierdziła, że 'znalazłaby paragraf na rodziców, którzy przetrzymują swoje dzieci w Sejmie'. Jak dziś odnoszą się do tych słów? Po swoich skandalicznych słowach poseł Żalek poszedł do protestujących opiekunów. A co zrobili inni politycy? Zobacz film.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ci posłowie powinni jak najczęściej wypowiadać się publicznie, bo nikt tak jak oni nie obnaża chamstwa i głupoty rządzących. Może do "suwerena" coś dotrze.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  pytać ten ideał głupoty,dlaczego zdezerterowal,to tak jakby pytać osła,czy zdaje sobie sprawę,jak ważną rolę pełni w swoim środowisku.
  natomiast tą "panią",noszącą na sobie ślady dawnej urody należałoby zapytać,ćzy znalazłaby paragraf na tych,co już nie chcą od niej seksu,a na dodatek nie chcą zań płacić!
  panu żalkowi/już tylko z malej literki i w mowie i w piśmie/,jak to wczoraj powiedział pan Frasyniuk to tylko w dziób , a ode mnie kop w dupę.A potem jeszcze poturlać chama do rowu z gnojówką!
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Skad PiSiory maja takie odrazajace ryje?? Czy kaczor okreslil kryteria fizjonomii? Pewnie chcial sie wyrozniac na plus na tle swoich wiernych?
  @hardy
  Pięknie to ujął Olbrychski, cyt. "Szambo się wylało" ! Nic dodać !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ciezko komentowac postepowanie kogos, kto ma piete zamiast mozgu, co niejednokrotnie zdolal udowodnic! Z punktu widzenia tzw. prezesa wydaje sie jednak, ze brak mozgu u pisusarow jest wielka zaleta. O posle Zalku, niestety zalek cokolwiek wspominac. Takie oto tuzy intelekty sa teraz u wladzy!
  @cheng
  Tylko jak zcharakteryzować tych, którzy na te parchy głosowali ?!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  zlodziej portfeli moralizatorem
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Achillesowa pięta sejmu
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Im mniej będziesz Pięta "pracował", tym lepiej dla Polski.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Nie wpuszczac tego zlodzieja portfeli do strajkujacych bo grozi to utrata kasy. No a to cos rude nalezy zutylizowac bo cuchnie i zagraza swiezosci na korytarzach sejmu.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  `