Pozycja Antoniego Macierewicza słabnie w PiS od dymisji, ale do tej pory jego kolejne smoleńskie teorie były niepodważalne. Teraz w partii rządzącej przestaje obowiązywać dogmat o nieomylności byłego szefa MON. Sygnał dał Jarosław Kaczyński. Wczoraj powiedział 'o czasem udanych a czasem nieudanych eksperymentach', co nie tylko opozycja odebrała jako próbę 'wygaszania' Antoniego Macierewicza.
Jak zareagowali na to politycy PiS? Jakie hipotezy były szef MON przedstawił, a co z wcześniejszymi choćby tej o wybuchu bomby termobarycznej? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kaczor niech nie myśli, że uda mu się wycofać rakiem ze sztamy z Macierką, że pójdą w zapomnienie jego nikczemne oskarżenia ludzi, jego oszczerstwa o "zbrodni", jego okrzyk "Zamordowaliście go", całe jego wspólnictwo w niesłychanym łgarstwie "smoleńskim". Nie może mu to ujść na sucho.
  @jamci44
  ale jedno drugiemu nie przeczy! przecież kaczyński od początku mówił, że może tusk i inni nie ponoszą bezpośredniej odpowiedzialności, ale z całą pewnością moralną (cokolwiek przez to rozumie -- może np. to, że zmusili go tym do niszczenia państwa i za to też ponoszą odpowiedzialność).

  tak więc kaczyński-prezydent został zamordowany "moralnie", tj. intencją przeciwników politycznych było "zniszczenie" prezydenta przez pomijanie go i odbieranie prezydenckich prerogatyw. to jasno pokazuje motyw działania tuska-kanalii, który wykorzystał sytuację, by pozbyć się oponenta przy pierwszej nadażającej się okazji.

  no i weź tu człowieku ze mną podyskutuj.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @thenameless
  co jedno i co drugiemu, człowieku? Podciągnięcia się w ortografii życzę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Skoro był zamach i wypadek lotniczy został wczoraj wykluczony

  marta kaczyńska powinna zwrócić Q7 a jej mąż marcin dubieniecki Porsche -do Caritasu

  bo ubezpieczenie jej się nie należało.

  macierewicz wczoraj to udowodnił.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  beda siedziec w sasiadujacych celach...
  @antyduren
  Jeszcze lepiej w jednej celi - Kaczor nie będzie mógł zmrużyć oka, bojąc sie o swoje życie!!!!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Tyle lat czekałam,zeby "wiekszosc tzw POLAKÓW'przejrzał na oczy.jak można było słuchac tych nielogiczności i dawać im wiarę??o jakim my społeczeństwie inteligentnym i rozumnym ,mówimy??od 2010 takie rzeczy jak dobijanie Polaków,jak,biegajacych pasażerów...WY POLACY ,NIE WYKSZAŁCENI SŁUCHAJACY DEMAGOGÓW,aż wstyd.Pamiętajcie to samo co Kaczynski robił hitler i stalin.Dlatego zawsze pozbywano się inteligencji...Ale widać Polacy to ludzie głupi i wręcz ciemnogród ,katolicki .Nie mogę sie z tym pogodzić.Niestety.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  swiroslaw smolenski i kaczy gnom
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Może wzorem Wacka Antoni pojedzie na "zasłużony" odpoczynek ?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wynocha z tym łgarzem!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wlasciwie to mi go zalJjedni lataja nago po ulicy bija zony,kochanki etc...udawaja patriotow
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `