Kilka miesięcy temu PiS zapowiadało pierwszy wniosek o powołanie komisji śledczej ds. VAT. Ale dopiero dziś, gdy trwa próba ratowania wizerunku partii w związku z kryzysem wokół nagród, złożył projekt uchwały w tej sprawie. Działanie komisji ma objąć lata 2007-2015. Platforma Obywatelska chciała poszerzyć jej zakres o lata 2016-2017, czyli o okres rządów PiS, ale bez skutku. Dlaczego? Czy typowany na szefa komisji Marcin Horała dopuści do przesłuchania obecnych ministrów, nie tylko tych z PO? Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Niech się w końcu zajmą Skokami ! Działanie tej pseudo komisji będzie oczywiście nierzetelne i nakierowane tylko i wyłącznie na opozycje. Ta komisja nie przywróci Pis tych straconych procentów suwerena. Nie łudźcie się pisowscy,że wy cokolwiek wyjaśnicie !
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Horała kolejny nieudacznik, lizodup intelektualne zero !!!!
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Jak dlugo jeszcze najwieksi zlodzieje beda szukac zlodzie w partiach opozycyjnych.?
  Mysle,ze PiS jest partia do zdelegalizowania z uwagi na dewastacje panstwa ekonomicznie i moralnie za podziale spowodowane przez jednego obcostranca z pokolenia zrodzonego w Rosji bolszewickej.
  Kiedys do cholery je jezyki sami sobie przydepczenie kretyni ze zlasowanym mozgiem. Wstydu nie macie prawic podobnych oszukanczych klamstw. Jestescie hanba narodu polskiego.
  @wh2015
  Zamienne, że przybrali nazwę "Prawo i Sprawiedliwość".
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Szykuje się największa ściema 3RP - Horała przejdziesz do historii !
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  czy jest wystarczajaco chamski i butny?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  gangsterzy rzadza
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Horala. Nastepny pis-mozgowiec

  A moze by tak do przodu i cos normalnego zrobic dla Panstwa i jego obywateli a nie tylko grzebac w dolach na gowno?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Horała - to lizodupek Kaczyńskiego , już zobaczył jak można dobrze żyć z kłamstwa , więc idzie po kolejny szczebel koryta .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `