Rano CBŚ zatrzymało byłego wiceministra finansów w rządach PO-PSL. Jacka Kapicę przewieziono do zajmującej się tą sprawą prokuratury w Białymstoku. Nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymanie ma związek z aferą hazardową. Sprawa wywołała ostre komentarze polityczne. Jakie? Zobacz w materiale.
Więcej
  Komentarze
  a ja przeglądam dzisiejszą GW i nie widzę żadnej wzmianki o wczorajszym wstrząsającym programie ?Czarno na Białym? w tvn24 pokazującym zupełnie niebywałą sitwę w pisowskim CBA i specsłużbach i też w pisowskiej spółce Srebrna, z mackami w tzw. komisji reprywatyzacyjnej. Tymczasem PiS się tym programem bardzo żywo zainteresował, bo dziś w popłochu zmontował "przykrywkę" w postaci aresztowania Kapicy z rozwlekłą nurzająca się w oślizgłej ględźbie konferencją prasową Ziobry i Święczkowskiego. I najwyraźniej doceniając rażącą siłę tego programu tvn dorzucił jeszcze jedną "przykrywkę? w postaci zapowiedzi powołania komisji do sprawy wyłudzeń VATu. A GW milczy.
  @jamci44
  Rzetelny materiał prasowy wymaga czasu. Cierpliwości.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Mazurek powinna się udławić własnymi słowami .Żadne aresztowanie nie jest w stanie przykryć przekrętów pisowskich i obławiania się kosztem obywateli .Za Tuska przyznano raptem 39 tys.nagród ,pisowcy poszli w miliony ,nie mówiąc o pensjach jakie sobie przyznali za demontaż kraju :(
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  (...) "Zawsze kogoś aresztują, gdy PiS ma kłopoty" (...)

  Też trzeba było tak robić, bo były i powody, i kandydaci. Ale jedni z was byli zajęci kręceniem lodów, a drudzy jako wierni słudzy kościoła trzymali się zaleceń proboszczów, żeby współbraciom z PiS krzywdy nie czynić. No to macie za swoje.

  W ogóle mi was nie żal.
  @nestor
  A ja się cieszę że tak nie robili
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @mariajoanna.dwa.2
  A dlaczego się cieszysz? Polityka to syf jeden wielki i albo grasz w ten syf i czyścisz przedpole, żeby coś sensownego zrobić albo syf cię zaleje i nawet mimo szczerych chęci nic po tobie nie zostanie.

  A nie udajesz walkę i straszysz barbarzyńcami-przeciwnikami licząc na to, że to wystarczy.

  Jeśli polityk będzie się gęsto tłumaczył z tego, z chciał dożynać watahy, to znaczy, że przegrał. On powinien powtórzyć głośniej i bardziej stanowczo, że watahy będzie dożynał, a cudaków, którzy mu wkładają w usta zbrodnicze zamiary i robią z niego mordercę, powinien ganiać po sądach. Dożynanie watah miało być metaforyczne i ta metafora doskonale oddaje istotę polityki.

  Opozycja ma jeszcze szansę stanowczo i bez żadnych wątpliwości obiecując, że po wygranych wyborach te watahy wreszcie dorżnie. Ma ku temu wszelkie narzędzia. TS należy się jak psu micha większości tej zgrai. Natomiast PIS sobie może postraszyć. Nie maja żadnych możliwości manewru, a Europa ich oleje. W przypadku wsadzenia do paki tych, którzy chcieli obalić konstytucję pozakonstytucyjnymi metodami, mamy jak w BANKU wsparcie unijnych instytucji, a to znaczy, że sen suwerena o świniach oderwanych od koryta wprost do lochu, może się spełnić. Kandydaci są, prawo jest, czyny łamania konstytucji są, wszystko cacy jak na dłoni. Wystarczy tylko dożynać watahy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @ityle
  Polityka to syf ale to nie znaczy że trzeba robić populistyczne akcje pod publikę jak robi i robił to Pi s. P0 uważała że akcja rozliczeń podzieli społeczeństwo ale nie wzięli pod uwagę natury PiS u. To był może błąd a może nie ? Przecież rządzili dwie kadencje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mariajoanna.dwa.2
  oczywiście, że błąd, w dodatku współudział. Zwykły obywatel ma obowiązek poinformować policję o przestępstwie. Tym bardziej władza powinna trzepać skórę władców poprzedników, jeśli tamci przeskrobali. Baa, powinna mieć taki obowiązek, którego niedopełnienie powinno podpadać pod współudział. Lata 2005-2007 to doskonały przykład.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Mają PISiory pulę "afer" do wystrzelenia w zależności od sytuacji. Dorwali się do informacji i mają możliwość kreowania, napuszczania, kombinowania i odwracania uwagi. Na przyłapanie na żarciu wprost z koryta całymi ryjami mają akurat Kapicę. Na coś poważniejszego znalazłoby się coś więcej. Pewnie mają haki i na Schetynę, dlatego taki cwany gapa z miodem w uszach. Zawsze niby walczy, a ni w pięć ni w dziesięć te jego reakcje.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  na klopotliwe pytania Angory pOszusci zaczeli byc nerwowi
  @Patryk200502
  Jakie pytania ?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Patryk200502
  Nerwowo to jest na Nowogrodzkiej, płatny ciulu.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `