Mało kto pamięta, że już w roku 2013 PiS zgłosiło projekt ustawy, który przewidywał kary - do pięciu lat więzienia za używanie sformułowania 'polskie obozy śmierci'. W rządowej ustawie o IPN takiego doprecyzowania nie ma. Nikt nie był w stanie nam odpowiedzieć na pytanie 'dlaczego?'. Szeregowi politycy PiS są przekonani, że Trybunał Konstytucyjny nie zakwestionuje całej ustawy. - Nie powinniśmy się cofnąć ani o milimetr - mówi Gabriela Masłowska. Czy Polska straciła na forsowaniu ustawy? Niektóre odpowiedzi mogą się wydać szokujące. Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  polska tak juz jest znana ze polacy mieszkajacy za granica wstydza sie przyznac z jakiego kraju pochodza, Anglia wychodzi z europy aby wreszcie pozbyc sie Polakow, Ameryce i izraelu wrze...Rosja UKRAINA,Bialorus nasi sa "przyjaciele" od wiekow....tak to Polska zaslynela i takie ma "powazanie"
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Ależ oni są bezgranicznie głupi, ręce opadają... to jakieś równoległy świat,.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Bardzo robi się znana...tylko dlaczego z łańcuchów różańcowych, łamania kostytucji, zagubionych w rzeczywistości funkcjonariuszy władzy, zdziwaczałego przywódcy narodu, który jak nikt inny walczy o pomniki ku czci członka swojej najbliższej rodziny, z nienawiści podszytej lękami przed wszystkim co inne? I tacy dumi narodowo jesteśmy, że tacy coraz bardziej znani jesteśmy...
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  JEZU JAKIE BURAKI tęskniące za rozumem. KOGO WY WYBRALIŚCIE?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Posłowie PIS są ciężko upośledzeni umysłowo i żadna reedukacja nic
  tu nie pomoże !!!!!!!!

  Kiedyś szkodniki traktowało się DDT i był spokój.
  A teraz trzeba ZARAZĘ ZWALCZAĆ EKOLOGICZNIE !!!!! co nie zawsze jest skuteczne.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Nie po to podporządkowali sobie TK, żeby ten teraz fikał.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska super znana - Polak w szpitalu w Niemczech gdy w wynikach badan wychodzi ze ma podwyzszone transferazy jest od razu pijakiem . Kazdy nasz rodak z czymkolwiek zwiazanym ze swiadomoscia lub jej utrata jest naduzywajacym alkoholu. Kazdy rodak chodzi jak dep w dresach przez caly bozy tydzien - bo tak wygodniej. Ohydny dresik na dupie i luz w kroczu .
  Znajomi lokalsi pytaja dlaczego ci ludzie tak sie ubieraja ?? - przeciez dres zaklada sie gdy sie idzie na .... Sport. wynikaloby ze sa najbardziej usportowieni na swiecie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `