Miało być odpolitycznienie KBW, dlaczego go nie ma? - zapytaliśmy posła PiS. 'To fałszywa teza' odpowiedział Łukasz Schreiber, współautor zmian w kodeksie wyborczym. Nową szefową Krajowego Biura Wyborczego została Magdalena Pietrzak, dotąd zastępca dyrektora w Kancelarii Premiera. Wczorajszą decyzję PKW ostro krytykuje PSL. - To, że na czele Krajowego Biura Wyborczego stoi funkcjonariusz polityczny to pokazuje, że pierwszy raz od 47 roku te wybory mogą być obarczone fałszerstwem - komentuje poseł Piotr Zgorzelski. Rzecznik PO o rozczarowaniu nie mówi. Uważa, że 'Państwowa Komisja Wyborcza stanęła pod ścianą'. Opozycja szykuje armię do kontroli wyborów. Co w niej ma robić Lech Wałęsa? Dlaczego PKW nie odrzuciła wszystkich kandydatów, choć jej przewodniczący w poniedziałek zarzucał im zbyt bliskie związki z administracją rządową? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Przepis o możliwości zamazywania i powtórnego skreślania jest zapowiedzią masowych fałszerstw.
  @janzdechlak
  Wystarczy postawić krzyżyk w kratce przy swojej partii, a inne kratki zamazać.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Ludzie, jeśli myślicie że Maciarewiczem to był przypadek, że sądy to kolejny przypadek, że wybory to kolejny przypadek, że izolacja Polski z powodu wypowiedzi dotyczących holocaustu to przypadek to się mylicie. To wszystko przygotowanie na przejście pod wpływy Putlera i jego bandy. Gdyby nie mieli pleców to by się na to nie poważyli. Proste jak słońce. Czas na ulicę bronić kraju i tłumaczyć to wszystkim na około.
  @disillusioned_and_in_denial.
  I nie nabierajcie się na ich anty-rosyjska retorykę. To kłamcy. Mówią białe robią czarne.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @disillusioned_and_in_denial.
  Wychodzisz z falszywego zalozenia, ze dzialania poszczególnych ludzi, a tym bardziej wynik dzialań jakiejš zbiorowosci, MUSI miec wewnętrzną logikę i jej poszukujesz.
  Jest takie powiedzenia:
  " Chcielismy jak najlepiej, a wyszlo jak zawsze".
  Oczywiscie samo okreslenie "najlepiej" jest calkowicie relatywne. Można glośno mówic, a nawet przez chwilę tak mysleć samooszukując się, "najlepiej dla Polski", ale w istocie czyni się "najlepiej dla MNIE".
  A na dodatek to najlepiej jest dla kazdego inne.
  Jest w Polsce źle i będzie jeszcze gorszej. A historia pokazuje, że natężenie zła faluje. Raz jest większe, raz mniejsze.
  Natomiast BŁĘDEM jest próba uzasadnienia wszelkiego zła (naszego, Polaków cierpienia) Putinem.
  Dla mnie to zakrawa, sorry, chorobą umyslową.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @mamjuznick
  oczywiscie ze nie kazdy to agent gru. ale w/g mnie jest ich tam wystarczajacy zespol ktory moze realizowac to do czego zostal powolany a na okolo jest okraszony pozytecznymi idiotami i wszelkiej masci odsczepiencami ktorzy koslawo albo zywczajnie prymitywnie pojmuja patriotyzm.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @mamjuznick
  i nie wyskakuj z choroba. popatrz jakie zarzuty maja doradcy trumpa. jak mogli okiwac usa to co dopiero polske. oczywiscie ze to nie jest 100% robota ruskow ze pis dorwal sie do wladzy bo zawsze bedzie 30% betonu w spoleczenstwie. oni tylko zapewnili zeby betonu bylo na tyle wiecej zeby ich przepchnac. podobnie w usa. wszyscy ci populisci wygrywaja marginalie bo nigdy nie ma tylu idiotow. po prostu przrd wyborami armie troli piora ludziom mozgi. a jak juz taki rzad dochodzi do wladzy to tam juz sa ludzie putlera.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Kaczyński zawsze posądza innych o to do czego sam jest zdolny
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Te wybory na pewno będą sfałszowane ale i poza kontrolą.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Te zabezpieczenia PIS mnie dziwią, podobno mają 40% poparcia?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  przecież to jasne, że PiS "wadzy" nie odda i przygotowuje się do sfałszowania wyborów w razie czego.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Tak dlugo jak klero-faszysci beda rzadzic tak dlugo falszowane beda wszystkie wybory. Oni maja na to zezwolenie Boga oraz kleru.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Dla PSLu umieszczenie ich listy na okładce książeczki nie było fałszerstwem...
  już oceniałe(a)ś
  0
  5
  `