- Polska musi odrzucić mikromanię. To jest nasze żądanie - tak o reparacjach mówił Jarosław Kaczyński latem. Dziś zdawkowo rzucił, że Polska nie zmienia zdania w tej sprawie. Choć jeszcze wczoraj wydawało się, rząd postawił na odwilż w kontaktach z Berlinem. Nowy minister spraw zagranicznych nie tylko zmienił ton. W wywiadzie dla 'Die Welt' miał powiedzieć, że w relacjach między rządami Polski i Niemiec temat reparacji nie istnieje. Czy ten dwugłos to element gry, której celem jest rozmiękczanie Unii? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Temat reparacji bedzie istnial dopoki szkodnicy tacy jak prezes ze swita beda mieli cos do ugrania wciskajac to "ciemnemu ludowi"
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Tak. To gra. Dokładnie w takim celu.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Czaputowicz nie ma po co pokazywać się na Nowogrodzkiej. Jest spalony. Wkrótce wróci Waszczykowski.
  @janzdechlak
  I będzie znowu fajny kabaret.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  akst1@gazeta.pl. Jak juz ktosn powiedzial "kochajmy sie jak bracia i liczmy jak zydzi" Niemcy powinni zaplacic odszkodowanie z straty które poniosla Polska ale zwróci Pomorze Mazury Dolny i Górny Slask Zielona Góre i przyjmie wszystkich polskich obywateli pracujacych w niemczech i zrzeknie sie wszystkich niemieckich firm uruchomionych w Polsce. Po spelnieniu tego warunku bedziemy z narodem niemieckim rozliczeni.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Całą bandę Kaczyńskiego do utylizacji. Bez tego nie będzie nigdy spokoju i równowagi.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Kaczyński musi mieć żerowisko do politycznej rozruby. Ponieważ smoleńskie nie wypaliło, wobec tego rozpoczął nową polityczną hucpę z tematem odszkodowań. Taki jest jego styl sprawowania władzy - bez zamętu ani rusz.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Robienia ciemnego luda w bambuko ciąg dalszy. Niemcom będzie się mówić, że nie, my nie żądamy niczego a ciemnemu ludowi Kurski i inni bardzo pokorni (niechby spróbowali być niepokorni, bez pieniądzy SKOKów tracą pracę i apanaże w miesiąc), będą wmawiać, że na pewno dostaniemy wiele bilionów
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jareczek po wygranych wyborach sklecil rzad z ludzi ktorym mozna pluc w twarz. To oni mieli za zadanie szukac tematow zastepczych i kasac opozycje aby przeforsowac zamach i zmiane ustroju. Po tym jak rozwalil TK Sady i samorzady czas na drugi garnitur ktory bedzie mydlil oczy , ze tamci byli zli i ze zostaja pozbawieni wladzy, jak antek szyszko szydlo , psom jak pawlowicz terlecki terlikowski zaklada sie chwilowy kaganiec by spoleczenstwo zobaczylo, ze oni wcale nie sa zli. Ta cala inscenizacja ma teraz przykryc zniszczenie Panstwa.
  @jopia53
  Patrząc na niektóre, zmurszałe twarze pisowskich polityków, chciałoby się rzec: panowie, najwyższy już czas na emeryturę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `