- Tę aferę należy wyjaśnić do końca, gdyż do ministerstwa obrony narodowej wpuszczono ludzi powiązanych z Rosją, mafią i lobbingiem. Nie może tak być, że teraz ci ludzie odejdą sobie jakby nigdy nic. Nie pozwólmy, aby zatuszowano ten skandal - apeluje Tomasz Piątek, dziennikarz, autor książki 'Macierewicz i jego tajemnice'. I zapowiada, że mimo dymisji szefa MON, dziennikarze nadal będą badać wątki tej afery, a wiele z nich może okazać się kompromitujących dla polskiego rządu. Tymczasem opozycja domaga się audytu w polskiej armii.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Brawo Piątek! Spełniasz patriotyczny obowiązek wyśledzenia najwyżej postawionego dotąd szpiega Rosji w Polskim Rządzie!
  @vibhisana2
  Ale w ciągu 2 lat rozpieprzył armię i przepieprzył 80 miliardów złotych :(
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  @puzonik.48
  Ale? Pod czyim to adresem? Kto rozpieprzył? Piątek?????
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Z całym szacunkiem, nie. Prezes chowając Macierewicza do niczego się nie przyznał, prezes chowając Macierewicza rozpoczął kampanię przed wyborami samorządowymi, nic poza tym.
  @niebozaoknem
  Owszem, taki był jego cel nadrzędny, ale jest pytanie, dlaczego Macierewicz jest źle odbierany przez elektorat? Między innymi z powodu zarzutów, które sformułował p. Piątek. Zatem pośrednio się przyznał. CBdO
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Ciemny lud wierzy, że to Adrian a nie Najniższy Przywódca usunął Antoniego !
  już oceniałe(a)ś
  32
  0
  Pan Tomasz jak juz cos powie, to konkretnie.
  Oczywiscie kibicuje tej sprawie.
  Pani Justynie takze naleza sie brawa. Jak to powiadaja, gdzie diabel nie........Ma kobieta talent.
  już oceniałe(a)ś
  29
  0
  USA nie chcą inwestować w obronę kraju, gdzie m.in. MON-Macierewicza aktywnie działał na rzecz pogłębienia podziału kraju na pół. W razie konfliktu czy inwazji, obojętne, która połowa będzie u rządu, nigdy nie wiadomo jak zachowa się czy zostanie wykorzystana w konflikcie ta druga połowa
  już oceniałe(a)ś
  28
  0
  Brawo panie Tomaszu, dzięki panu i pana kolegach suweren pisowski dowie się że mieliśmy szpiegów w polskim rządzie ! Gorszy sort już uwierzył w pana śledztwo !!!
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Popieram
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Brawo i pełny szacunek, panie Tomaszu!
  No i gratulacje za 250 tysięcy sprzedanych książek o tej szajce i - w rezultacie - z okazji zdobycia nagrody Bestsellerów Empiku.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `