PiS myślał, że sprawa tych dantejskich scen w Sejmie jest zamknięta. Ale wkroczył sąd. I uchylił decyzję prokuratury w sprawie głosowania budżetu na Sali Kolumnowej. Sąd nakazał by śledczy zbadali, czy posłowie nie składali fałszywych zeznań w sprawie blokowania wejścia posłom opozycji. Parlamentarzystów 'wkopały' zeznania wicemarszałka Ryszarda Terleckiego? Jak zareagowali na to posłowie PiS? Zobacz materiał z unikatowym zdjęciami z grudniowego kryzysu.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czy składane były fałszywe zeznania przez parlamentarzystów z PiS, czy nie, to przecież ewidentnie kłamliwie uzasadniła swą decyzję prokuratura. Demonstracyjnie wręcz wbrew faktom. To biorąc pod uwagę, tak zwani świadkowie strony zainteresowanej spójnością swej wersji, mają wiarygodność minimalną. A skoro w dochodzeniu dotyczącym słynnej kolizji kolumny wiozącej Beatę Szydło z kierowcą seicento zaczęły być stosowane metody przesłuchiwania świadków w obecności psychologa (na okoliczność ich "poczytalności"), może by tak egalitarnie w naszym kraju? czyli zastosować identyczne pomysły w tej sprawie wobec świadczących posłów? Niech poczują się jak każdy obywatel dzisiejszej RP.
  już oceniałe(a)ś
  97
  1
  Terlecki teraz powie ,ze jego slowa zostaly wyrwane z kontekstu,a wogole jak mozna sadzic partie rzadzaca. To dzialanie przeciwko Polsce i szarganie przez dradzieckie mordy dobrego imienia Lecha Kaczynskiego.Na kazde pytanie o legalnosc tamtego zgromadzenia w sali kolumnowej poslowie pis beda cytaowac sw.pamieci prezydenta mowiac ;Spieprzaj dziadu.
  już oceniałe(a)ś
  76
  1
  problem ze skladaniem zeznan poslow w obecnosci psychologa jest oczywisty. Prezes i wielu inych nie przejdzie testu na poczytalnosc.
  @PiesPlutoGlinskiego
  Ależ przejdą, ale wyniki będą kontrowersyjne, jak nazwa ronda imienia Bartoszewskiego.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Polska gdzie żadne prawo nie obowiązuje są tylko dyrektywy partyjne.
  już oceniałe(a)ś
  52
  1
  Wypierają się nadal, mimo zdjęć i filmów.To żenujące.
  już oceniałe(a)ś
  50
  0
  Brawo dla sędziego za postawę, ale prokurator to człowiek bez kręgosłupa, nie widzę sposobu, aby którykolwiek się postawił. Postrzegam ich jak odpad wszelkich zawodów prawniczych. Pokazali to już nie raz, widząc hinduskie znaki szczęścia, tropiąc pęknięte opony latami itd.
  już oceniałe(a)ś
  47
  0
  Trudniej kłamać, kiedy tak łatwo jest filmować. Kamera, aparat, telefon ? you name it.
  już oceniałe(a)ś
  43
  0
  Chapeau bas, panie sedzio. Dodal nam Pan otuchy.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  `