Katarzyna Lubnauer jeszcze dziś rano zapewniała w wywiadzie z Justyną Dobrosz- Oracz, że ma alergię na hasło 'zjednoczona opozycja'. Kilka godzin później naszej reporterce udało się porozmawiać także z byłym szefem Nowoczesnej, który odgryza się swojej następczyni: 'Alergię się leczy'. I przyznaje, że jest już po spotkaniu z Lubnauer. Co uzgodnili? Czy Petru będzie chciał zasiadać w zarządzie Nowoczesnej? Obejrzyj materiał Justyny Dobrosz- Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Brawo Petru, trzyma poziom.
Stworzył partię, poświęcił karierę i nie tylko.
Jak na takie przeżycia to facet trzyma fason.
Szacunek.
Oby Nowoczesna nie straciła tego silnego partnera, który na pewno jeszcze wiele dobrych rzeczy może zrobić. Solo - więcej szkody niż pożytku, ale w środku partii, nieco z boku, z loży szydercy i głównego komentatora - kto wie:)
@hayek
a może po prostu zaproponować p. Petru stanowisko wiceprzewodniczącego platformy?
już oceniałe(a)ś
0
0
Może faktycznie Zjednoczona Opozycja brzmi jak Polska Zjednoczona Partia Robotnicza.
To nazwijmy ją zintegrowaną, scaloną, połączoną czy opozycyjną wspólnotą?
Nie ma innej opcji czy alternatywy na skuteczne pokonanie PiS!
Do takiego dzieła trzeba człowieka światowej klasy, ponad partykularnymi interesami, na miarę Emanuela Macrona!
już oceniałe(a)ś
3
0
Może wielbiciele Rysia juz nie pamiętają że za jego rządów N była na granicy progu wyborczego. I to nie tylko przez chwilę ale dłuuugi czas.
@sojer2006
to teraz będzie jeszcze gorzej.
A podzielona opozycja może sobie dać spokój z polityką.
I pójść na grzyby.
już oceniałe(a)ś
0
4
No, PO rzuciła trolle. Znowu smród w gatkach, bo Nowoczesnej poprawiły się sondaże.
już oceniałe(a)ś
6
4
Irytujące jest to zaangażowanie platformy w takie komentarze. Ile za to płacicie. Okazuje się że waszym przeciwnikiem jest nowoczesna a nie pis. Czy myślicie że nowi-starzy baronowie PO wybrani na zeszłotygodniowych wyborach partyjnych uzyskają akceptację Młodych i tych Wyborców już zrażonych do Tyszkiewiczów, Halickich, Grupińskich czy Schetyn? Czy w tym Kraju scena polityczna jest na zawsze zabetonowana dla starych dziadków pokroju Kaczyńskiego i wyżej wymienionych? Czy to wszystko co możecie od siebie dać nam?
A pan Petru zawsze miał braki pokory. Teraz platforma to skrzętnie wykorzystuje zapraszając do wystąpień w mediach, czyli tego co tak bezkrytycznie bardzo polubił.
już oceniałe(a)ś
2
1
Drodzy Politycy Nowoczesnej, apeluję do waszych sumień, do waszej inteligencji. Pamiętajcie, że jesteście w sejmie dzięki nam - wyborcom. My wyborcy nie będziemy tolerować waszych personalnych dąsów. Macie być zjednoczeni i macie wystawić wspólną listę wyborczą z PO, a może i z innymi. Inaczej czeka was śmierć polityczna. Będziecie też współodpowiedzialni za katastrofę, której wkrótce może doświadczyć nasz ojczyzna.
już oceniałe(a)ś
3
3
Oho! N. rośnie a na Wyborczej główne noty zbierają komentarze krytykujące N i będące za PO. Jak nic, nastąpił wysyp troli. Tym razem PeOwskich. Ale równie kołtuńskich jak ci z PiSu. No schetynki, do roboty. Minusować mnie tu migusiem!
już oceniałe(a)ś
4
6
Tak jak nie trawię Petru za infantylny występ na Maderze, to muszę stwierdzić, że Lubnauer zachowuje się i wypowiada jak cierpiąca na jakąś dysfunkcję. Jaką, jeszcze nie ustaliłem, ale jak ustalę nie omieszkam poinformować.
@nestor
czekamy...
już oceniałe(a)ś
4
1
`