Wicepremier Gowin ogłosił, że rekonstrukcja rządu będzie przełożona przez PO. Platforma złożyła wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec gabinetu Beaty Szydło. 'To jest broń najcięższego kalibru. Są powody do jej użycia' - mówił Grzegorz Schetyna.
Zarzuca PiS przyzwolenie na rasistowskie i ksenofobiczne hasła. Prawo i Sprawiedliwość będzie premier bronić. 'To jest tylko pusta gadanina Grzegorza Schetyny i pomysł kolejnej szopki'- komentuje szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Czy PO pokrzyżowała szyki PiS? Co za zamkniętymi drzwiami mówił Jarosław Kaczyński posłom swojej partii?
Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Przestań się chować Kaczyński za plecami swoich marionetek, którym każesz popełniać przestępstwa wobec polskiej Konstytucji sam nie ponosząc żadnej odpowiedzialności. Na twoim tle, tchórzu, nawet Jaruzelski wygląda na kogoś pełnego odwagi, godności i honoru. Wyłaź ze swojej cuchnącej nowogrodzkiej kryjówki!
@halfl-itra
Dlaczego "nawet Jaruzelski"??? On się nie chował za plecami kogoś innego, brał z pełną świadomością odpowiedzialność za swoje decyzje, tłumaczył się i próbował wyjaśniać powody takich a nie innych swoich decyzji. Można nie akceptować jego dokonań, ale odwagi cywilnej i poczucia odpowiedzialności za własne decyzje nikt mu odebrać nie może, choć wciąż dobrze się w jego kierunku pluje. Jak można choćby w takim komentarzu pod artykułem stawiać Jaruzelskiego naprzeciw Kaczyńskiego? Tu nie ma jakichkolwiek proporcji. Jeden był żołnierzem i czuł się zobowiązany do honorowego postępowania, o drugim się nie będę wypowiadać, bo jestem dobrze wychowana. I tyle.
już oceniałe(a)ś
26
1
@halfl-itra
nie ubliżaj tym haniebnym porównaniem Generałowi
już oceniałe(a)ś
13
2
@bmmb
Bez przesady misiaczki. To prawda, że nie chował się za żadną broszką, ale był niego sukinsyn komuch jak stodoła i tyle.
już oceniałe(a)ś
6
12
@halfl-itra
Kaczyński rządzący jako zwykły poseł nie ma co liczyć na bezkarność! Tyle tylko, że jeżeli nie jest członkiem rządu, to nie stanie przed Trybunałem Stanu, tylko przed powszechnym sądem karnym. I będzie oskarżony o sprawstwo kierownicze - podobnie jak gangster, który co prawda sam nie ukradł ani jednego samochodu, ale kieruje grupą przestępczą która samochody kradnie.
już oceniałe(a)ś
21
0
@anca38
Żebyś się dobrze rozumiieli. Gdybym powiedział, przykładowo, że na twoim tle jakaś straszna pskuda wygląda na piękność, to dla paskudy komplement byłby to raczej niewelki.
już oceniałe(a)ś
3
2
@halfl-itra
No wiesz! Kiedyś to ja byłam i młoda i piękna, dziś pozostała mi tylko uroda. I tego się trzymam!
już oceniałe(a)ś
16
0
@halfl-itra
Dodam tylko jeszcze, że Jaruzelski przeszedł prze Sybir i na własnych plecach i oczach przećwiczył, co to jest sprawiedliwość dziejowa. Takich doświadczeń się nie zapomina i z pewnością nie pozostają one bez wpływu na postępowanie w przyszłości.
już oceniałe(a)ś
12
1
@halfl-itra
schetyna swoim wnioskiem blokuje rekonstrukcję :-) Niech kolesie dalej się kompromitują, ale przecież nie mogą nic zrobić, bo będzie to sukces schetyny :-))))
I tak kaczafi ma większość, do wyborów jak nie jeden, to inny szkodnik będzie ministrować - a lepiej walić w znanych pajaców (ruski agent, rzeźnik drzew, escobarczyk, brocha i inni)
Nowy rząd dostałby jakiś tam kredycik zaufania i tak dalej...
już oceniałe(a)ś
7
0
@anca38
Nie ujmuj sobie, bo jak czytam Twój tekst wczesniejszy, to jeszcze mądrość i odwaga :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@anca38
Znakomita odpowiedz. Dziekuje!
już oceniałe(a)ś
1
0
@bmmb
Zdrajcy!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Polacy nie chcą Kaczyńskiego na premiera. Tak samo jak nie chcą aby leczył ich znachor, nauczał pedofil czy bronił wojak z maczugą. W Europie obowiązuje standard XXI wieku...
@arbiter_elegancji

Właśnie dlatego ten socjopata powinien zostać premierem.
już oceniałe(a)ś
8
0
@arbiter_elegancji
Przecież on już de facto jest premierem. Ma nim zostać de jure żeby edek (ty?) widział codziennie jego odrażającą gębę. Coś kumasz?
już oceniałe(a)ś
4
0
@arbiter_elegancji
Naprawde wierzysz w to co napisales? A o tych (w porywach) 47 %-ach spoleczenstwa kt popieraja PIS to zapomniales?
już oceniałe(a)ś
0
0
@witowita
Jeżeli w porywach popiera go 47% to znacz, że minimum 53% jest mu przeciwnych. Ponadto prowadzi w rankingu najbardziej nielubianych polityków.
już oceniałe(a)ś
1
0
Jak to dobrze, że Kaczyński ma kota.
Przynajmniej może zasięgnąć porady u kogoś mądrzejszego.
już oceniałe(a)ś
60
0
Ten cyrk z rekonstrukcją rządu świadczy o rozkładzie, jaki po dwóch latach rządzenia zapanował na szczytach PiS-u. Kaczyński nie jest w stanie podjąć decyzji jak ma ten nowy rząd wyglądać, bo nie panuje już nad swoimi marionetkami, które dziś zerwały mu się ze sznurków. Największy problem ma z parą Duda -- Macierewicz: Duda grozi że nie zaprzysięgnie nowego rządu jeżeli zostanie w nim Macierewicz, a wyrzucić szalonego Antka się nie da, bo nie wiadomo jakie haki na Kaczyńskiego i jego rodzinę ma on w swoim archiwum, a poza tym może to wkurzyć Kreml - a co będzie jeżeli rosyjskie służby wpuszczą do sieci nagranie ostatniej rozmowy telefonicznej braci Kaczyńskich?
@jkdino49
Akurat to jakie haki ma maciora na kaczkę to wiadomo bardzo dobrze: nagranie ostatniej rozmowy właśnie, właśnie po to je dostał od bolszewickich służb by kaczka mu za bardzo nie podskakiwał gdy będzie wykonywał polecenia Kremla, a pierwsze i najważniejsze z nich to rozwalić polską armię, następne to kopać pod NATO i UE i naszym w nich członkowskie.
już oceniałe(a)ś
12
0
Imposybilizm !
Prezes jest dysfonkcjonalny. Podobnie jak jego "Rząd".
Rozpacz. Topią Ojczyznę !
@chlastarz
A co to jest ta ojczyzna? Te 80% suwerenów co nie chodzi na wybory albo głosuje na oszołomów? A niech topią to bajoro, im szybciej tym lepiej.
już oceniałe(a)ś
0
1
a może kot tego poyeba zajmie to stanowisko? Najważniejszy Bolszewik Naszysta wie zapewne jak otumanić "ciemny lud"
@najgorszy.sort
Jak jeden cezar mog zrobic konia senatorem....

A drugi zrobil Antka ministrem obrony? :-)
już oceniałe(a)ś
7
0
Mao-Kaczyński zostanie premierem wtedy, kiedy pracujące dla PiS agencje PR o tym zadecydują !!! On jest po prostu za głupi, by to wszystko zrozumieć i ogarnąć i o tym decydować. No i to jego wybujałe ego. Wystarczy posłuchać co mówi na "miesięcznicach", jak się zachowuje w parlamencie, a jak działa gospodarka. Którą na pewno nie on zarządza. Bo nie ma o tym zielonego pojęcia. Tak jak dzięki tymże agencjom wygrał wybory, tak nadal jest ich pracodawcą !!! Z naszych podatków. Gdyby było inaczej ... już dawno, przynajmniej od pół roku byłby premierem. A rządy PiS byłyby w fazie schyłkowej. Jedynie twarde analizy i wnioski REALNIE decydujących, pozwalają mu rządzić krajem.
@donmarek
Miło, że ktoś ma podobne zdanie, kontakt prezespana z rzeczywistością jest zbyt krótki i nieregularny, by mógł o czymkolwiek decydować. Tam bieżące polecenia wydaje ktoś inny.
już oceniałe(a)ś
2
0
Widzieliscie Jakiego jak pyta uprzejmie, czy moze usiasc kolo prezesa? A prezes, , w jaki delikatny sposob podal dlon, wrecz sie prosi, zeby ja pocalowac. Poezja, po prostu poezja przez male "p".
już oceniałe(a)ś
5
0
`