Marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS) zapowiedział doniesienie do prokuratury na wicenaczelnego 'Gazety Wyborczej'. W niedzielę w TVN 24 Piotr Stasiński cytował wulgarne okrzyki wznoszone przez uczestników Marszu Niepodległości. Jednak zapytany przez Justynę Dobrosz- Oracz, czy prokuratura zamierza również ściągać autorów wulgarnych haseł i okrzyków, nie chciał odpowiadać wprost. - Przed Marszałkiem Karczewskim nie będę się tłumaczył - komentuje Piotr Stasiński i wyjaśnia powody nagonki na jego osobę. Zobacz materiał!
Więcej
  Komentarze
  Dziekuje panie redaktorze za odwage i charakter !!! Poziom zaklamania karczewskiego nie do ogarniecia rozumem przyzwoitego czlowieka...
  @halo-halo
  Namawiałbym jednak do ogarnięcia rozumem. Szczególnie rozumem. Bo sama niechęć, oburzenie i obrzydzenie naprawdę nie wystarczą w obliczu działań takich osobników.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @halo-halo
  To ten, co pracuje dla idei. Przynajmniej tak zalecał rezydentom.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  słyszałem że ten karczewski jest lekarzem. lecz się człowieku.
  @fajnypurysta
  to nie lekarz to chirurg
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @TMikolaj
  to niech się potnie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  o, to Karczewski ogląda tvn24, i to z wnuczkiem. Nie dość, że jest wyjątkowo śliską i obmierzłą figurą, to jeszcze jest głupcem. Sam siebie zadenuncjował.
  już oceniałe(a)ś
  26
  0
  Durny na czele Senatu to i durne pomysły.
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Karczewski nie był na marszu, relację oglądał pewnie w PiSwizji, a tam "radosne święto" i "rodziny z dziećmi". Może mu podesłać filmiki, żeby zobaczył i usłyszał też inny obraz tego "pięknego" wydarzenia?
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Myślałem, że on ma trochę mózgu . Myliłem się bardzo. Użyje słów jego guru, Ty zdradziecka fałszywa mordo, ty kanalio podaj do prokuratury tych co tak wulgarnie darli mordy na marszu niepodległości. Ty to słyszałeś i nie przeszkadzało ci to judaszu. To teraz bąź chociaż przyzwoity i oskarż o to swoje środowisko , bo na to zezwoliliście.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Stanisław Karczewski? a kto to taki, ponoć marszałek, a czego jeśli łaska? Zachowuje się jak głupek, jest zatem głupkiem i nic nie da się na to poradzić. Nasze zachowanie charakteryzuje nas bezspornie panie głupku. Owóż to jest zbyt trudne dla jaśnie pana.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Partia wioskowych głupków. Nie chodzi mi oczywiście o mieszkających na wsi.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  `