'Trzeba było mówić, że nie może być monoklubu, a nie monopartyjności' - tak Stanisław Piotrowicz odpowiada na zastrzeżenia prezydenta w sprawie poprawek PiS-u do projektów ustaw o KRS i SN. Przedwczoraj w wywiadzie dla Telewizji Trwam Andrzej Duda mówił: 'Jeżeli PiS będzie chciało, aby reforma była, to będzie. Potrzeba nam odrobinę spokoju'. Dalej prezydent ujawnił pytanie, jakie podczas negocjacji zadawane jest Prawu i Sprawiedliwości: 'Dlaczego idziecie w monopartyjny wybór w KRS? Dlaczego tak robicie?'. Od kilku dni między Stanisławem Piotrowiczem a pałacem prezydenckim trwa przerzucanie się odpowiedzialnością za przedłużające się negocjacje. Wciąż nie wiadomo, kiedy dojdzie do kolejnego spotkania negocjatorów. Jak poseł PiS odpowiada na zarzuty prezydenckiego ministra Pawła Muchy, że tydzień się nie odzywał? Zobacz w materiale.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Komunistyczny prokurator niech nie wypowiada się na tematy i sprawy, dzięki którym tuczył się latami w państwie totalitarnym. Najgorsze jednak jest to, że będąc prokuratorem, bronił pedofila, zamiast stanąć po stronie dziecka. PiS, partia miłośników pedofili....?
  @.fartowny..gosc.
  Ach, alles Ty nie kumaty.
  Pedofil to ksiądz, a towarzysz Piotrowicz musiał sie jakoś mocno pokazać, ze znowu jest we właściwej drużynie całym sercem i konformizmem.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Pani Romaszewskiej nue oburza, ze na rozmowy został oddelegowany stary komuszy prokurator?
  Nie jest to aby lekki policzek?
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Duda kajal sie zas przed Rydzykiem - przed pospolitym bandziorem! Co za bagno ten kraj!
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Dudzie,Dudzie wbija szpile.Prezydent został w Toruniu jako .......... u Rydzyka.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Piotrowicz pasuje jak w morde do tej bolszewickiej szajki demagogow.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  To ta świnia jeszcze żyje. Straszne!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Kaczynski , taki uczulony na komune, jej aktyw a wlasciwie szczegolnie uczulony na wszystko w tym rowniez prawnikow, sedziow a toleruje a wlasciwie hołubi nie dosc ze ex PZPRowca to jeszcze prokuratora z tamtych niemilych Jarkowi czasow. A moze to Piotrowicz wyczyscił listy przeznaczonych do internowania 13 Grudnia i dlatego Jareczek spal do poludnia?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Czy Piotrowicza nie można wreszcie utylizować i zapomnieć? Przeciez to szkodnik.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `