'Obrotowy' poseł? Zbigniew Gryglas dziesięć dni temu odszedł z Nowoczesnej za 'porozumieniem stron'. Mówił wtedy, że pozostanie posłem niezrzeszonym. Już zmienił zdanie. W rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz wyznał, że jest po rozmowach ze wszystkimi ugrupowaniami. Za kilka, kilkanaście dni zdecyduje, do której partii przejdzie. Rozważa nawet scenariusz wejścia do PiS-u. Jak tłumaczy, że może wykonać aż taką woltę? Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Stanowcze NIE dla przechodzenia posłów z partii do partii. To zwykła nieuczciwość w stosunku do wyborców ( czy Suwerena jak kto woli). Nie podoba się to oddaj mandat i tyle.
  Powinno się skończyć z trzymaniem się łapkami "posłowania".
  Nikt na silę nie wpychał ich do Sejmu. Sami chcieli. Ludzie zawierzyli im bo mieli realizować pewien program. To są kpiny z Narodu.
  @doc54
  Popieram tez tak myśle
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @doc54
  to jest oszustwo i powinno być karane.Bo czy rózni sie oszust wyłudzający pieniądze od od oszusta wyłudzającego poselską dietę, że nie wspomnę o innych korzyściach finansowych
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  wstyd , panie Gryglas !
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Posel Gryglas pol idiota.
  @buddakot
  On to idiota, ale jacy głupcy go wybrali?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @A. Blacksmith
  On wjechał na wyniku Ryszarda Petru, sam wyhaczył coś koło tysiąca głosów, czyli tyle, co średnia szafiarka zgarnia rano pod postem z płatkami śniadaniowymi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  poseł wyklęty o którego upomniała się drobna zmiana
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  WSTYD I HANBA!!! Oddaj mandat i wez sie do uczciwej pracy!
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  powiem tak; jeśli tak mówi, to jestem tym bardziej zawiedziona. Jego wyborcy powinni być naprawdę zawiedzeni, a w rezultacie w kolejnych wyborach facet nie powinien wejść do sejmu, ludzie nie powinni na niego głosować. Jakby mój poseł z regionu, na którego głosowałam odszedłby do PIS, to byłabym wkur..wiona. I to mocno. Ale jeśli facet jeszcze nie wie gdzie przejdzie, bo "się o niego biją", to tym bardziej źle świadczy o gościu
  @strykasia
  jest jeszcze gorzej, na niego głosowało tak naprawdę b. mało osób (koło tysiąca), wjechał do Sejmu dzięki wynikowi Petru.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gryglas-państwowiec z Koziej Wólki. Kłamca, który szykuje się wspierania reżimu za frukta. Nadto konformista i człowiek plastelina, podobny do Gowina.
  Powyższe to biogram do Wikipedii.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Ach, mieć takie silne przekonania ;-)
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  `