- Byłem przez ostatni miesiąc w szpitalu. Kiedy kota nie ma myszy harcują - powiedział wyborczej.pl Paweł Kukiz. Krytyką projektu ustawy ułatwiającej dostęp do broni jest zaskakująca, gdyż złożyli ją pod koniec września... posłowie klubu Kukiz'15.
Po strzelaninie w Las Vegas 1 paźdzernika projekt wywołał nad Wisłą ogromne emocje. Nowa ustawa o broni miałaby łagodzić zasady przyznawania pozwoleń na broń i odebrać policji kompetencje do ich wydawania. W uzasadnieniu posłowie wnioskodawcy pisali: 'Zawsze gdy w Polsce odradzał się patriotyzm, powodowało to wzrost zainteresowania bronią - sytuację taką obserwujemy także obecnie'. Zobacz, co nie podoba się Pawłowi Kukizowi w projekcie ustawy o broni.
Więcej
  Komentarze
  Bzdura, koleś próbuje po prostu jakoś zareagować na przysłowiowy strzał w kolano jakim było złożenie tej ustawy a kilka dni później strzelanina w Las Vegas. Teraz kiedy widzą że ludzie przejrzeli na oczy i chcą zaostrzenia dostępu do broni to chyłkiem próbują wyjść z tego że wyszli na głupich fanatyków pukawki dla każdego.
  @anty_populista
  Strzał w stopę!
  W kolano strzelamy bliźniemu.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  NORMALNY człowiek nie potrzebuje broni. Broń jest dla psychopatów!!!
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Jak widać Kukiz nie ma problemu pod swoim nazwiskiem wprowadzać do sejmu faszystów, nie ma problemu z wypuszczaniem bubli. Przecież był w szpitalu...
  @.fartowny..gosc.
  Powinien być w psychiatryku
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  To, że Pawcio tak bardzo się zakałapućka, że zacznie być przeciwko sobie, to była tylko kwestia czasu. Patriokrata jeden.
  @pandzikus
  partiokrata.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  dzieci+zapalki=pozar
  do wszystkiego trzeba dojzec!
  @jerzy2035
  no to już wiem jak robić dzieci:
  pożar minus zapałki.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @jerzy2035
  Ale pisania poprawnie po polsku trzeba się nauczyć.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Ktos go postrzelil,ze byl tak dlugo w szpitalu ???
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  No i wszystko jasne: Kupis inicjuje, wypadek w USA wszystko wstrzymuje, z rękawa wyrywa się prezydent Komorowski (karramba, kto mu doradza albo jakie lobby ma go w ręku?) i teraz Kupis wychodzi na aniołka - chce mniej, kto w tym wychodzi na durnia?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Jest tam jakis kaftan? Przecież to tworczosc ugrupowania, ktoremu szefuje!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0