Było blisko... Marek Suski uniknął zderzenia z operatorem jednej z telewizji. I w ten sposób umknął też przed pytaniami w sprawie wczorajszego wystąpienia prezesa PiS. W czasie smoleńskiej miesięcznicy Jarosław Kaczyński powiedział: 'Nikt nie narzuci nam swojej woli z zewnątrz; nawet jeśli w pewnych sprawach będziemy w Europie sami, to pozostaniemy tą wyspą wolności, tolerancji'. Prezes PiS przyznał między wierszami, że Polska może być osamotniona. Czemu do tej pory politycy partii rządzącej zaprzeczali.
Zapowiedzi polityki w stylu 'będziemy jak głaz' - uruchomiła na nowo dyskusję o tym, czy PiS z tyłu głowy ma Polexit? Jak to komentują parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości? Czy chcą referendum w sprawie wyjścia naszego kraju z Unii? Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kraj znajduje sie w dramatycznej sytuacji, najwyzszy czas, aby do Polakow dotarlo, ze w niecale dwa lata Kaczynski zafundowal nam stan wojny, bo tylko w czasie wojny, rewolucji panuje anarchia i prawo jest nierespektowane. Lustracja po kaczyzmie bedzie trwala wiele lat, a na reperacje szkod w przypadkach takich jak stadniny konii arabskoch, czy puszcza, to nawet 100 lat nie wystarczy.
  już oceniałe(a)ś
  113
  1
  A jakie znaczenie ma, co myślą parlamentarzyści PiS ? Oni nie są od myślenia, tylko od naciskania przycisków i aplauzu po wystąpieniach prezesa. A komentują zgodnie z 'przekazem dnia'
  @pag1951
  Dokladnie tak. Powtarzanie jednego dnia tych samych zdan w identycznym szyku przez pisowskich "aktywistow" jest tak groteskowe, ze az zenujace.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Był już jeden taki wolny kraj, bo śpiewano w nim piosneczkę: "ja drugoj takoj strany nie znaju, gdie tak wolno dyszyt czeławiek".
  A serio? Czy Polska potrafi temu siwemu, stękającemu niedorostkowi wlepić 25 na goły tyłek?
  już oceniałe(a)ś
  82
  1
  Oczywiście ze Kaczyński chce nas wyprowadzić z UE i od dłuższego czasu kroczek po kroczku to robi. A im bardzie organy UE nie będą pozwalały by Polska stała się żałosnym grajdołem tym bardziej PiS będzie te działania nasilał.
  @tksiazek
  Innej drogi do kompletnego ciemnogrodu nie ma, a on tylko tym jest w stanie rządzić. Dla niego jeszcze akceptowalne byłoby podbicie Europy przez armię, ale niestety, ciągle nie ma tych łodzi podwodnych i chmar dronów Macierewicza.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Im dluzej o tym mysle tym bardziej jestem przekonany ze kaczoslaw jest agentem.
  już oceniałe(a)ś
  76
  1
  Czy można budowaną przez dziesięciolecia zgodę między nami i Niemcami z dnia na dzień obrócić w niwecz, a potem z otwartym czołem iść z roszczeniami i spodziewać się, że niemiecki podatnik zgodzi się żeby równocześnie ich ciężko zapracowane pieniądze były w ramach Unii ofiarowywane Polakom?
  już oceniałe(a)ś
  63
  1
  "Zreformuje" Polskie i ucieknie do putnia.
  @j@
  jestem przekonany, że z Nowogrodzkiej prowadzi tajny tunel do ambasady rosyjskiej. Kiedy suweren naprawdę się wqrvi i w powietrzu rozniesie się dyskretny zapaszek defenestracji złamany aromatem świeżego konopnego sznura, nastąpi ewakuacja. Kilka dni później ambasador Rosji uda się do Moskwy na niespodziewane konsultacje, taszcząc ze sobą nadzwyczajnie ciężką, choć niespecjalnie wielką walizkę dyplomatyczną. Po czym powstanie rząd Wolski na uchodźstwie z siedzibą w willi sąsiadującej z willą Janukowycza. Premierem będzie kurdupel, a ministrem wojny - Antek Kolaborant.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Kaczyński to się powinien douczyć geografii - powierzchni, ludności PKB na głowę i wtedy wreszcie by zrozumiał, że PL to żadne mocarstwo, ale kraj co najwyżej drugiej, jak nie trzeciej ligi europejskiej. Nie twierdzę, że powinniśmy być na kolanach wobec reszty Europy, ale głosu decydującego nie mamy i mieć nie będziemy, no chyba że kogoś zrobimy w ch.. [międzymorze], ale mz. nikt się na to nie złapie. ;>
  @flyer
  Jakoś za poprzedniego rządu głos Polski był w Europie słyszany i Polska miała w Unii sporo do powiedzenia. Oczywiście nie tyle, co największe i najbogatsze kraje takie jak Niemcy, Francja, Włochy czy Wielka Brytania, ale nie mniej niż trochę ludniejsza i sporo bogatsza Hiszpania, więcej niż znacznie mniejsza, ale o wiele bogatsza Holandia. Potem niestety nastał PiS i i "wstawanie z kolan" czyli "godnościowa polityka" na poziomie przedszkola i w efekcie nie znaczymy już w Europie prawie nic. Takie są efekty pisowskiej dyktatury ciemniaków.
  już oceniałe(a)ś
  24
  1
  `