Francuski prezydent - elekt podkreśla, że należy ratować Europę nie poprzez cofanie się do Europy ojczyzn, ale przez większą integrację - mówi w 'Temacie dnia' Piotr Buras z Europejskiej Rady Stosunków Międzynarodowych. A to nie jest kierunek, który odpowiada polskiemu rządowi, który jest coraz bardziej politycznie osamotniony w Europie - dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf. Zdaniem Piotra Burasa, Polska po sprawie caracali Polska straciła we Francji ogromny kapitał zaufania; po doświadczeniach ostatnich miesięcy Francja nie jest też zainteresowana współpracą z Polską w trójkącie weimarskim.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pan Buras nie bierze pod uwagę hipotezy, że PiS rządzi z polecenia Rosji, a wiele na to wskazuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  no bo te pis-politruki maja program rozwoju "Polska w ruinie"!!!! i juz zrujnowali Polske kompletnie!! przy takich "geniuszach" jak kacza miernota i nieudacznik+pasztetowa atrapa premiera no ta p. szydlowa+tzw. prezydent od tzw. pis+antek+pis+pis-waszczy...i inne pis-miernoty, to jest jasne, ze Polska jest dla cywilizowanych demokratycznych krajow prymitywnym prowincjonalnym krajem na peryferiach Europy!!!! ale ten pis-ciemny lud co to wszystko kupi wybral te miernoty i nieudaczniki, ktore zniszczyly i zrujnowaly Polske kompletnie!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska nie ma najmniejszych problemów z Francją. My mamy problem z wewnętrznymi szkodnikami, którzy usiłują nam zaprowadzić porządki, oparte na wzorach z XIX wieku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polemizowałbym z tym najniższym poziomem. W 1939tym chyba jednak było gorzej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Richard Czarnecki mowi, ze Francja nie powinna byc zarozumiala bo nie kupimy od niej okretow podwodnych. To kupujemy je od Niemcow, ktorych tez kokietujemy zamiarem kupna, czy od Francuzow? Sprawa z Caracalami dostatecznie osmieszyla polska strone. Chyba znowu komus zalezy na nastepnej gafie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie tylko osamotnienie polityczne. Zyje w jednym z krajow Eur. zach., o Polsce nikt nie chce slyszec, polskie towary nie znajduja tu zainteresowania.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jasno to trzeba powiedzieć, że odpowiedzialność ponosi te 5 mln głosujących na "zbawców" z PISuaru z przybudówkami (zero i gó...n).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `