Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
"Przepraszam Prawo i Sprawiedliwość za to, że wykorzystaliśmy to politycznie i płaczem Beaty Sawickiej zmieniliśmy wyrok wyborów w 2007 r. - to chciałby usłyszeć Adam Hofman (PiS).

I zaczęło się:

*** Przeprosić za brak przeprosin! A potem przeprosić za przeproszenie, które nie było wystarczająco przepraszające!

*** A kto chciał ukręcić łeb sprawie z Lipcem, przed wyborami? PiS, to może oni też przeproszą, chociaż się nie udało?

*** Nie wiedziałam, że płacz kobiety ma tak potężną siłę. Będę więcej płakać!

*** Hofman ma pogardę dla wyborców? Nic nowego.

*** PiS to nie partia. PiS to stan umysłu. Niech PiS przeprosi za to, że od wielu lat dzieli Polaków.

*** No, nie ludzie. Bez jaj. Miała być ofiarą pisowskiego państwa, a okazała się zwyczajną oszustką, złodziejką i manipulatorką. Ludzie, którzy mają choć odrobinę honoru, powinni przeprosić agenta Tomka i Mariusza Kamińskiego. Tamta sytuacja rzeczywiście wypaczyła wynik wyborów, a temu akurat winna jest między innymi "Gazeta Wyborcza", która też powinna przyznać się do błędu.

*** Czy politycy PiS naprawdę oceniają Polaków swoją miarą... tzn. czy mają nas za idiotów?

*** A co w tym zdaniu jest nie tak? Chyba tylko to, że nie tyle PiS powinno zostać przeproszone, ale Polacy. Za podnoszenie podatków, za gigantyczne zadłużenie jakie zrobiło nam PO, za próbę przepchnięcia ACTA za naszymi plecami, za podniesienie wieku emerytalnego, za numer z OFE, ta lista się nie kończy...

*** Przepraszam Szanownych Państwa za Ziobrę. Fakt - jakaś moja wina tam jest. Może byłem pijany, a może nie dołożyłem należytej staranności i Ziobro się objawił. Co prawda nie mogłem też i temu zapobiec z tego powodu, że go wcześniej ani nie widziałem ani nie znałem. Nie zmniejsza to jednak mojej winy jako Polaka. Jeszcze raz serdecznie przepraszam.

*** Przeprośmy wszyscy, czy to takie trudne ?

*** Patrząc na Sawicką mam ochotę powiedzieć to głośno i wyraźnie: W POLSCE PRAWA nie ma, a policja broni interesów tylko tych osób, które mają kasę. Nie zagłosuję już na PO. PO prostu chronicznie brzydzę się takimi ludźmi, bez względu na ich przynależność partyjną. Nienawidzę złodziei, o wrażliwości szarżującego nosorożca, którzy udają nieudaczników.

*** Zróbmy podobną akcję w stronę PO. Zbierzmy się wszyscy i wybudujmy Nowakowi te 20 km autostrad, które jak uważa są przyczyną porażki PO. Zróbmy tak jak na Hawajach, gdzie ludność udowodniła, że autostradami zajmować się powinien również wolny rynek, a nie tak jak uważa Tusk, czy Nowak - państwo.

*** Czego jeszcze panowie sobie zażyczą, może całowania po rączkach?!

*** Sąd prowadził postępowanie zakładając domniemanie legalnych środków zdobycia dowodu, wobec braku dowodów, że były nielegalne. A zdobywając te dowody prowadzono "prowokację polityczną" zakładając domniemanie wykroczenia również pomimo braku dowodów. Taka asymetria traktowania przytrafia się państwom totalitarnym... Udowodniono korupcję 2 obywatelom doprowadzając do kompromitacji cały system egzekwowania prawa. To tylko w Polsce.

*** Mam sąsiada lat 12. Wbija gwoździe w opony aut, wali kamieniami wielkości pół cegły w staruszków i samochody, ale jak podejść do niego, to człowiek jeszcze nie otworzy ust, a już widzi jak koleś płacze rzewnymi łzami i mówi - to nie ja, to tamten... Narybek sawickopodobny?

Czekamy na Wasze listy. Napisz: listydogazety@gazeta.plArtykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.