Konkurs promocyjny Partnera „Chwile letnich przyjemności z Kinder Bueno White” – konkurs zakończony

Muzyka osładza nam życie - bez niej nie miałoby ono tak intensywnego smaku. Każdy z nas mógłby ułożyć dziesiątki, jeśli nie setki ścieżek dźwiękowych do swoich przeżyć i wspomnień. W młodości chłoniemy muzykę wyjątkowo mocno – na miarę kipiących w nas emocji i uczuć. Z wiekiem nabieramy dojrzałości, ale muzyczne przeżycia wciąż mogą i często pozostawiają niezapomniane wrażenia. Muzyka nie tylko podtrzymuje naszą pamięć, ale również pozwala nam otwierać się na świeże przeżycia i doświadczenia. Słuchając nowych utworów, zdobywamy kolejne cenne wspomnienia – a kiedy dzieje się to podczas koncertu, do tego wszystkiego dochodzi poczucie unikalnej, spontanicznej więzi z innymi ludźmi.

Dlatego razem z marką Kinder Bueno White już niebawem - 19 sierpnia - podarujemy Wam karnety na wyjątkowy festiwal Białystok New Pop Festival!

Kinder Bueno White to niepowtarzalny batonik, który tak jak muzyka, dodaje naszemu życiu słodyczy, pozwala oderwać się na moment od codzienności. Lekkie orzechowe nadzienie w połączeniu z kruchym wafelkiem, delikatną białą czekoladą i kakaową posypką bezową tworzy idealną całość.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera

Na zwycięzców czekają specjalne zestawy pełne przyjemności od Kinder Bueno White!

Nagrody główne:

  • 15 podwójnych karnetów na Białystok New Pop Festival 2022 (27-28 sierpnia 2022)
  • Roczna bezpłatna subskrypcja serwisu Wyborcza.pl w wersji Klubowej i roczny dostęp cyfrowej subskrypcji Radia Tok FM w wersji MultiDostęp

Nagrody dodatkowe:

  • Aż 40 słodkich paczek od Kinder Bueno White, a w nich:
    - vouchery do sklepów DUKA o wartości 100 PLN
    - batoniki Kinder Bueno White
    - notesy Kinder Bueno

Konkurs trwał od 28 lipca do 14 sierpnia 2022r. Wyniki ogłosimy do 19 sierpnia 2022r.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!