REKLAMA

KONKURS: CHWILE LETNICH PRZYJEMNOŚCI Z KINDER BUENO WHITE

Muzyka osładza nam życie - bez niej nie miałoby ono tak intensywnego smaku. Każdy z nas mógłby ułożyć dziesiątki, jeśli nie setki ścieżek dźwiękowych do swoich przeżyć i wspomnień. W młodości chłoniemy muzykę wyjątkowo mocno – na miarę kipiących w nas emocji i uczuć. Z wiekiem nabieramy dojrzałości, ale muzyczne przeżycia wciąż mogą i często pozostawiają niezapomniane wrażenia. Muzyka nie tylko podtrzymuje naszą pamięć, ale również pozwala nam otwierać się na świeże przeżycia i doświadczenia. Słuchając nowych utworów, zdobywamy kolejne cenne wspomnienia – a kiedy dzieje się to podczas koncertu, do tego wszystkiego dochodzi poczucie unikalnej, spontanicznej więzi z innymi ludźmi.

Razem z marką Kinder Bueno White zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie.

Opowiedzcie nam jak wyglądają Wasze słodkie chwile przyjemności z Kinder Bueno White. Na zwycięzców czekają zaproszenia na Co jest Grane Women's Voices Festival i specjalne zestawy pełne przyjemności od Kinder Bueno White!

Kinder Bueno White to niepowtarzalny batonik, który tak jak muzyka, dodaje naszemu życiu słodyczy, pozwala oderwać się na moment od codzienności. Lekkie orzechowe nadzienie w połączeniu z kruchym wafelkiem, delikatną białą czekoladą i kakaową posypką bezową tworzy idealną całość.

Nagrody główne:

  • 15 podwójnych karnetów na Co jest Grane Women’s Voices Festival (16-17 czerwca 2023, Warszawa)
  • Roczna bezpłatna subskrypcja serwisu Wyborcza.pl w wersji Klubowej

Nagrody dodatkowe:

  • Aż 40 słodkich paczek od Kinder Bueno White, a w nich:
    - vouchery do sklepów DOUGLAS o wartości 100 PLN
    - batoniki Kinder Bueno White
    - notesy Kinder Bueno

Konkurs trwa od 16 maja do 4 czerwca 2023 r. Wyniki ogłosimy do 8 czerwca 2023 r.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.