REKLAMA

KONKURS: CHWILE LETNICH PRZYJEMNOŚCI Z KINDER BUENO! KONKURS ZAKOŃCZONY!

Muzyka osładza nam życie - bez niej nie miałoby ono tak intensywnego smaku. Każdy z nas mógłby ułożyć dziesiątki, jeśli nie setki ścieżek dźwiękowych do swoich przeżyć i wspomnień. W młodości chłoniemy muzykę wyjątkowo mocno – na miarę kipiących w nas emocji i uczuć. Z wiekiem nabieramy dojrzałości, ale muzyczne przeżycia wciąż mogą i często pozostawiają niezapomniane wrażenia. Muzyka nie tylko podtrzymuje naszą pamięć, ale również pozwala nam otwierać się na świeże przeżycia i doświadczenia. Słuchając nowych utworów, zdobywamy kolejne cenne wspomnienia – a kiedy dzieje się to podczas koncertu, do tego wszystkiego dochodzi poczucie unikalnej, spontanicznej więzi z innymi ludźmi.

Dlatego razem z marką KINDER Bueno wybraliśmy najciekawsze zgłoszenia i podarowaliśmy Wam karnety na wyjątkowy Co jest Grane Festival, a wkrótce trafią do Was wyjątkowe zestawy pełne przyjemności od KINDER Bueno!


KINDER Bueno to niepowtarzalny batonik, który tak jak muzyka, dodaje naszemu życiu słodyczy, pozwala oderwać się na moment od codzienności. Delikatne orzechowe nadzienie w połączeniu z kruchym wafelkiem, aksamitną mleczną czekoladą tworzy idealną całość.

KINDER Bueno. Spraw, by chwila była bueno!

Nagrody główne:

  • 15 podwójnych karnetów na Co jest Grane Festival (14-15 czerwca 2024 r., Warszawa)
  • Roczna bezpłatna subskrypcja serwisu Wyborcza.pl w wersji Klubowej

Nagrody dodatkowe:

  • Aż 40 wyjątkowych paczek od KINDER Bueno, a w nich:
    - vouchery do sklepów DUKA o wartości 100 PLN
    - batoniki KINDER Bueno oraz KINDER Bueno White
    - notesy KINDER Bueno

Konkurs trwał od 17 maja 2024 r. od g. 15:00 do 4 czerwca 2024 r. do g. 23:59. Zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej na adres email podany w zgłoszeniu konkursowym.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.