Konkurs promocyjny Partnera „Chwile letnich przyjemności z Kinder Bueno White” – konkurs zakończony

Muzyka osładza nam życie - bez niej nie miałoby ono tak intensywnego smaku. Każdy z nas mógłby ułożyć dziesiątki, jeśli nie setki ścieżek dźwiękowych do swoich przeżyć i wspomnień. W młodości chłoniemy muzykę wyjątkowo mocno – na miarę kipiących w nas emocji i uczuć. Z wiekiem nabieramy dojrzałości, ale muzyczne przeżycia wciąż mogą i często pozostawiają niezapomniane wrażenia. Muzyka nie tylko podtrzymuje naszą pamięć, ale również pozwala nam otwierać się na świeże przeżycia i doświadczenia. Słuchając nowych utworów, zdobywamy kolejne cenne wspomnienia – a kiedy dzieje się to podczas koncertu, do tego wszystkiego dochodzi poczucie unikalnej, spontanicznej więzi z innymi ludźmi.

Dlatego razem z marką Kinder Bueno White wybraliśmy najciekawsze zgłoszenia i podarowaliśmy Wam karnety na wyjątkowy eko festiwal Olsztyn Green Festival!

Kinder Bueno White to niepowtarzalny batonik, który tak jak muzyka, dodaje naszemu życiu słodyczy, pozwala oderwać się na moment od codzienności. Lekkie orzechowe nadzienie w połączeniu z kruchym wafelkiem, delikatną białą czekoladą i kakaową posypką bezową tworzy idealną całość.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera

Nagrody główne:

  • 15 podwójnych karnetów na Olsztyn Green Festival 2022 (12-14 sierpnia 2022)
  • Roczna bezpłatna subskrypcja serwisu Wyborcza.pl w wersji Klubowej i roczny dostęp cyfrowej subskrypcji Radia Tok FM w wersji MultiDostęp

Nagrody dodatkowe:

  • Aż 40 słodkich paczek od Kinder Bueno White, a w nich:
    - vouchery do sklepów DUKA o wartości 100 PLN
    - batoniki Kinder Bueno White
    - notesy Kinder Bueno

Konkurs trwał od 11 do 27 lipca 2022 r. Wszyscy zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej na adres mailowy wskazany w zgłoszeniu.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!