Zostań mecenasem

Dostęp do wiarygodnych treści to podstawa rozwoju społecznego, kulturowego i intelektualnego młodych ludzi. Zostań fundatorem prenumeraty cyfrowej Wyborcza.pl i pomóż nam rozwijać kolejne pokolenia czytelników.

Kilka słów o projekcie

Jaki jest cel projektu?

Celem naszego projektu jest wsparcie studentów, pracowników uczelni wyższych, bibliotek oraz organizacji pożytku publicznego w całej Polsce w dostępie do wiarygodnych i rzetelnych treści.

Jak możesz pomóc?

Twoje wsparcie finansowe (jednorazowe lub cykliczne) w całości przeznaczymy na zakup prenumeraty cyfrowej „Wyborczej” dla ww. grup i organizacji.
Zapewnimy im nieograniczony dostęp do prenumeraty w wybranych obiektach (za pomocą Wi-Fi) lub na dowolnym urządzeniu (komputer, telefon).

Dlaczego warto?

W dobie fake newsów i alternatywnych prawd dostęp do wiarygodnych informacji stał się ważniejszy, niż był kiedykolwiek wcześniej.
Chcemy pomóc młodemu pokoleniu rozwijać świadomość obywatelską oraz podejmować dojrzałe decyzje społeczne.

Jak Twoja dotacja będzie pomagać?
  img

  Ufundujemy prenumeratę

  Każda prenumerata cyfrowa to koszt od 15-20 zł rocznie. Wpłacając np. 500 zł, stajesz się fundatorem prenumeraty dla nawet 33 osób.

  img

  Podwoimy Twoje wsparcie

  Do każdej ufundowanej przez Ciebie prenumeraty cyfrowej Fundacja „Gazety Wyborczej” dołoży kolejną od siebie.

Jak możesz dokonać wpłaty?

Wpłaty możesz dokonać bezpośrednio na stronie Fundacji „Gazety Wyborczej”.
Kliknij w przycisk poniżej i wybierz wygodną dla Ciebie formę wpłaty.

Przechodzę na stronę Fundacji >
Chcesz ufundować prenumeratę innej grupie?

Jeśli chcesz ufundować prenumeratę innej grupie społecznej/zawodowej lub porozmawiać o indywidualnej dotacji, to napisz do nas na adres: prenumerata_b2b@agora.pl lub zamów kontakt, klikając poniżej.

Chcę porozmawiać o współpracy