Prenumerata cyfrowa dla HR

Prenumerata cyfrowa Human Plus to źródło wiedzy i inspiracji dla branży HR, dzięki którym stworzysz skuteczne działania Employer Branding.

Porozmawiaj o ofercie
Co to jest "Human Plus"?

„Human Plus” to prenumerata cyfrowa Wyborczej, w ramach której otrzymasz dostęp do wszystkich treści „Wyborczej”, „Wysokich Obcasów” i dodatkowo do serwisu „Human+”.

Serwis „Human Plus" to aktualizowany codziennie zbiór artykułów, dedykowany newsletter, e-booki i szkolenia o tematyce HR i Employer Branding. To treści, które pomogą Ci rozwijać kompetencje zawodowe i budować markę Twojego pracodawcy.

Poznaj nasze pakiety prenumeraty cyfrowej Human Plus

img

Zainteresował Cię któryś z naszych pakietów? Sprawdź go w praktyce!
Zamów kontakt, klikając przycisk poniżej, i odbierz bezpłatny 14-dniowy dostęp próbny.

Zamawiam bezpłatny dostęp próbny

Co zyskasz dzięki prenumeracie cyfrowej Human Plus

Aktualne i wiarygodne treści

Prenumerata cyfrowa „Human Plus” to otwarty dostęp do wszystkich treści „Wyborczej”, „Wysokich Obcasów” i serwisu „Human Plus”.
To także cotygodniowy newsletter „Human Plus” i nawet 4 rozwojowe e-booki o tematyce HR / Employer Brandingu w prezencie.

Dostęp do szkoleń IDŻ

Zamawiając prenumeratę cyfrową „Human Plus” w wersji premium, otrzymasz dostęp do 1 wybranego kursu e-learningowego Instytutu Dobrego Życia oraz zniżki na pozostałe. Do wyboru masz m.in. „Jak mówić, żeby nas słuchano”, „Ekspresowy kurs dbania o siebie” czy „Premedytacje - kurs medytacji mindfulness”.
Sprawdź szczegóły kursów klikając poniżej na stronie Instytutu.

Dodatkowe benefity

Razem z prenumeratą cyfrową „Human Plus” otrzymasz od nas także 20% rabatu na książki i e-booki o tematyce HR i Employer Branding w Publio.pl i Kulturalnysklep.pl oraz dodatkowy prezent - dedykowaną ankietę, dzięki której szybko i w wiarygodny sposób zbadasz satysfakcję wśród pracowników Twojej firmy.

Wiemy, że trudno jest kupić, zanim się nie wypróbuje.
Zamów Twój bezpłatny 14-dniowy dostęp próbny i sprawdź, czy zostaniesz z nami na dłużej.

Zamawiam bezpłatny dostęp próbny