Dostęp do Wyborcza.pl dla firm i instytucji

W czasach spowolnienia gospodarczego wiarygodne treści nabierają kluczowego znaczenia. Dzięki prenumeracie cyfrowej Wyborczej będziesz na bieżąco z tym co najważniejsze dla Ciebie, Twojej firmy lub organizacji i Twoich pracowników.

Zobacz pakiety dla firm i instytucji
Antykryzysowy pakiet korzyści
  img

  Nielimitowany dostęp do treści Wyborczej

  Z prenumeratą cyfrową Ty i Twoi pracownicy zyskacie swobodny dostęp do wszystkich treści Wyborczej i Wysokich Obcasów oraz 4 miionów archiwalnych artykułów.

  img

  Ebook "Prowadzenie firmy w czasie pandemii i kryzysu"

  Przedsiębiorcy i pracownicy pytali - prawnicy z 16 renomowanych kancelarii odpowiedzieli. Ponad 200 stron unikalnej wiedzy - Tarcze Antykryzysowe, prawo pracy i wiele więcej.

  img

  Dedykowany newsletter biznesowy

  Codzienny zbiór najważniejszych informacji gospodarczych z kraju i ze świata prosto na Twoją skrzynkę.

  img

  Odliczenie VATu

  Zakup prenumeraty cyfrowej stanowi koszt uzyskania przychodu. Łatwo włożysz go w koszty i odliczysz VAT.

  img

  Elastyczne ceny

  Całkowity koszt jest uzależniony od rodzaju i ilości zamówionych prenumerat oraz długości ich trwania. Wybierz i wyceń swój pakiet.

Co mówią o nas klienci?

 • Korzystanie z prenumeraty Wyborczej traktuję jako jeden z najlepszych benefitów, które oferuje swoim pracownikom. Prenumerata gwarantuje dostęp do bieżących informacji i umożliwia wgląd w komentarze znanych i cenionych nazwisk. Nie tylko odnośnie kultury, ale i ogólnej sytuacji społeczno-politycznej w kraju i za granicą.

  goodtaste.pl

  Good Taste Production

 • W tym roku po raz pierwszy Festiwal Malta skorzystał z wyjątkowej prenumeraty cyfrowej „Wyborczej” z pakietem „Wyborcza Premium” w postaci drukowanego vouchera. Oferta dopasowała się do naszych potrzeb i wartości. Dzięki temu mogliśmy dostarczyć gościom, artystom i uczestnikom bezpłatny dostęp do recenzji, zapowiedzi i relacji z Festiwalu i całego obszaru kultury.

  malta-festival.pl

  Fundacja Malta

Poznaj nasze pakiety prenumeraty cyfrowej dla firm i instytucji

img
Ile kosztuje i jak zamówić prenumeratę cyfrową dla firm i instytucji?

Całkowity koszt zakupu jest zależny od ilości i rodzaju pakietów oraz okresu na jaki zostały kupione (kwartał, pół roku, rok).

Zadzwoń na naszą infolinię: +48 22 555-55-55 , napisz na adres prenumerata_b2b@agora.pl lub kliknij przycisk poniżej i wyceń pakiet dla Twojej firmy lub instytucji.

Zamów kontakt i wyceń prenumeratę
Zaufali nam już m.in.: