Dostęp do Wyborcza.pl dla firm i instytucji

W czasach spowolnienia gospodarczego wiarygodne treści nabierają kluczowego znaczenia. Dzięki prenumeracie cyfrowej Wyborczej będziesz na bieżąco z tym co najważniejsze dla Ciebie, Twojej firmy lub organizacji i Twoich pracowników.

Zobacz pakiety dla firm i instytucji
Antykryzysowy pakiet korzyści

Co mówią o nas klienci?

  • Korzystanie z prenumeraty Wyborczej traktuję jako jeden z najlepszych benefitów, które oferuje swoim pracownikom. Prenumerata gwarantuje dostęp do bieżących informacji i umożliwia wgląd w komentarze znanych i cenionych nazwisk. Nie tylko odnośnie kultury, ale i ogólnej sytuacji społeczno-politycznej w kraju i za granicą.

    goodtaste.pl

    Good Taste Production

  • W tym roku po raz pierwszy Festiwal Malta skorzystał z wyjątkowej prenumeraty cyfrowej „Wyborczej” z pakietem „Wyborcza Premium” w postaci drukowanego vouchera. Oferta dopasowała się do naszych potrzeb i wartości. Dzięki temu mogliśmy dostarczyć gościom, artystom i uczestnikom bezpłatny dostęp do recenzji, zapowiedzi i relacji z Festiwalu i całego obszaru kultury.

    malta-festival.pl

    Fundacja Malta

Poznaj nasze pakiety prenumeraty cyfrowej dla firm i instytucji

img
Ile kosztuje i jak zamówić prenumeratę cyfrową dla firm i instytucji?

Całkowity koszt zakupu jest zależny od ilości i rodzaju pakietów oraz okresu na jaki zostały kupione (kwartał, pół roku, rok).

Zadzwoń na naszą infolinię: +48 22 555-55-55 , napisz na adres prenumerata_b2b@agora.pl lub kliknij przycisk poniżej i wyceń pakiet dla Twojej firmy lub instytucji.

Zamów kontakt i wyceń prenumeratę
Zaufali nam już m.in.: