Dostęp do Wyborcza.pl dla firm i instytucji

W erze koronawirusa i szerzących się fake newsów na jego temat wiarygodne treści nabierają kluczowego znaczenia. Dzięki prenumeracie cyfrowej Wyborczej, Ty i Twoi pracownicy będziecie zawsze dobrze poinformowani.

Zobacz pakiety dla firm i instytucji
Co zyska Twoja firma, organizacja lub instytucja?
  img

  Nielimitowany dostęp do treści Wyborczej

  Z prenumeratą cyfrową Ty i Twój zespół zyskacie swobodny dostęp do wszystkich treści Wyborczej i Wysokich Obcasów oraz 4 milionów archiwalnych artykułów.

  img

  Zniżka ilościowa

  Całkowity koszt jest uzależniony od ilości zamówionych prenumerat oraz długości ich trwania. Wraz ze wzrostem liczby prenumerat cena jednostkowa maleje.

  img

  Odliczenie VATu

  Zakup prenumeraty cyfrowej stanowi koszt uzyskania przychodu. Łatwo włożysz go w koszty i odliczysz VAT.

  img

  Inwestycja w pracowników

  Prenumerata cyfrowa Wyborczej to rozwojowy benefit. W pracy - treści z gospodarki, kraju, regionu i ze świata. W domu - odpoczynek przy materiałach kulturalnych, kobiecych, naukowych czy ekologicznych.

  img

  Mobile, desktop i aplikacja

  Czytaj Wyborczą na każdym urządzeniu. Korzystaj też z czytnik.wyborcza.pl - wszystkie teksty w układzie jak w papierowym wydaniu.

Co mówią o nas klienci?

 • Korzystanie z prenumeraty Wyborczej traktuję jako jeden z najlepszych benefitów, które oferuje swoim pracownikom. Prenumerata gwarantuje dostęp do bieżących informacji i umożliwia wgląd w komentarze znanych i cenionych nazwisk. Nie tylko odnośnie kultury, ale i ogólnej sytuacji społeczno-politycznej w kraju i za granicą.

  goodtaste.pl

  Good Taste Production

 • W tym roku po raz pierwszy Festiwal Malta skorzystał z wyjątkowej prenumeraty cyfrowej „Wyborczej” z pakietem „Wyborcza Premium” w postaci drukowanego vouchera. Oferta dopasowała się do naszych potrzeb i wartości. Dzięki temu mogliśmy dostarczyć gościom, artystom i uczestnikom bezpłatny dostęp do recenzji, zapowiedzi i relacji z Festiwalu i całego obszaru kultury.

  malta-festival.pl

  Fundacja Malta

Poznaj nasze pakiety prenumeraty cyfrowej dla firm i instytucji

img
Jak zamówić prenumeratę cyfrową dla firm i instytucji?

Prenumeratę cyfrową najszybciej zamówisz dzwoniąc na naszą infolinię: +48 22 555-55-55 pisząc na adres prenumerata_b2b@agora.pl lub klikając przycisk "Zamów kontakt" widoczny poniżej.

Zamów kontakt
Zaufali nam już m.in.: