Przykłady testów dla ósmoklasistów już we wtorek, 14 stycznia (matematyka) i w środę, 15 stycznia (język polski) w "Wyborczej".
Odznaczenia rozdano w Pałacu Potockich we Lwowie.
Kto na szczycie wrocławskiej choinki w mijającym roku? Kto bombką, bo błysnął i rozjaśniał naszą rzeczywistość? A kto stłuczką, bo dał plamę?
Wyróżnienie także dla organizacji pozarządowych i samorządów, które dostrzegają drugiego człowieka i budują równe szanse dla wszystkich mieszkańców - takie propozycje na naszego plebiscytowego Szczupaka 2024 przedstawia marszałek zachodniopomorski...
Do 15 grudnia czekaliśmy na zgłoszenia kandydatur w naszym plebiscycie Szczupaki i Kiełbie 2024. Swoje propozycje mógł zgłosić każdy.
W czwartek, 2 stycznia w "Wyborczej" znajdziesz specjalny dodatek o zmianach w prawie w 2025 roku.
Szymon to człowiek niezłomny w zadaniach wielkich i małych - swojego kandydata do Szczupaka przedstawia Bogna Czałczyńska, pełnomocniczka marszałka ds. kobiet i równego traktowania. Wskazuje też Kiełbia.
A przy okazji zapraszamy na wyjątkowe wystawy, związane nie tylko z literaturą.
"Dziś wszyscy jesteśmy twórcami cyfrowymi". Tak brzmiało hasło tegorocznego konkursu Galerii Plakatu AMS, które najlepiej zilustrowała Jadwiga Mołoń.
- Życzę Wam, po pierwsze, żeby to, co złe minęło, a to, co jest nadzieją na lepsze, żeby się zrealizowało [...] Życzę Wam, żebyście zawsze byli dumni z tego, że byliście związani z "Gazetą Wyborczą", żeby "Gazeta Wyborcza" pozostała tą latarnią...
- Potrafił swoją pasją zarazić już wielu wartościowych ludzi, dla których jest wzorem i drogowskazem - swoje kandydatury w plebiscycie Szczupaki i Kiełbie przedstawia Rafał Zahorski, Szczupak 2021.
Czy życie w miastach może być nie tylko znośne, ale wręcz przyjemne i inspirujące? Podczas debaty organizowanej w ramach cyklu "Przyszłości do życia" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, wspólnie z ekspertami zastanawialiśmy się jak powinien...
Dzięki takim ludziom jak Szymon Osowski nasz kraj ma szansę szybciej stać się nowoczesną dojrzałą demokracją - swoich kandydatów do Szczupaka 2024 wskazuje Igor Podeszwik, Szczupak 2023. Ma też kandydata do Kiełbia.
Otrzymujemy już pierwsze zgłoszenia w naszym plebiscycie Szczupaki i Kiełbie 2024. Na kolejne Wasze propozycje czekamy do 15 grudnia.
Wielki Test Wiedzy o Klimacie 2024 odbył się 26 listopada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wzięli w nim udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z 43 warszawskich szkół. Test składał się z 60 pytań związanych z ekologią i ochroną klimatu....
26 listopada w biurowcu firmy 3M, odbył się Wielki Test Wiedzy o Klimacie 2024 dla uczniów z Wrocławia i okolic. Wzięli w nim udział uczniowie szkół ponadpodstawowych. Test składał się z 60 pytań związanych z ekologią i ochroną klimatu. Najlepsi...
Na Uniwersytecie Opolskim, 26 listopada, odbył się Wielki Test Wiedzy o Klimacie 2024 dla uczniów z Opola i okolic. Wzięli w nim udział uczniowie szkół ponadpodstawowych. Test składał się z 60 pytań związanych z ekologią i ochroną klimatu. Najlepsi...
Jego prace stanowiły najdoskonalszy i jednocześnie schyłkowy etap rozwoju japońskiego drzeworytu.
Kalendarz astronomiczny na 2025 rok to 13 niezwykłych zdjęć autorstwa pasjonatów astronomii i nocnego nieba. Do nabycia w kioskach i punktach sprzedaży prasy już we wtorek, 3 grudnia w "Wyborczej". KALENDARZ BĘDZIE DOSTĘPNY Z "WYBORCZĄ" DO PIĄTKU, 6...
"Wyborcza" to największa w Polsce gazeta opiniotwórcza. Codzienne wydania wzbogacają liczne dodatki
Prenumeratę teczkową na styczeń 2025 roku można zamawiać do 20 grudnia 2024 roku. Zapraszamy do kiosków i innych punktów sprzedaży
Prenumerata "Gazety Wyborczej" dostarczana pod wskazany adres to najwygodniejsza forma dostępu do informacji. Usługa ta jest realizowana przez Pocztę Polską SA oraz firmy kolporterskie w wybranych miastach.
Kalendarz z fotografiami Adama Wajraka to niezwykły prezent dla wszystkich miłośników przyrody. Znajdziecie go we wtorek, 19 listopada w "Wyborczej". KALENDARZ BĘDZIE DOSTĘPNY Z "WYBORCZĄ" DO PIĄTKU, 22 LISTOPADA, SZUKAJ W SWOIM KIOSKU.
Organizatorzy zapraszają na trzecią edycję Nocy Politechniki Wrocławskiej - przygotowano liczne wykłady, warsztaty oraz wyjątkowe wystawy.
Nagroda Kapuścińskiego startuje po raz szesnasty. W tym roku organizatorzy postanowili wprowadzić kilka istotnych zmian w regulaminie. Na czym polegają?
Wyjątkowe listopadowe uroczystości Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to moment, którym wspominamy tych, którzy odeszli.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.