Sport
W weekend szczypiornistki lubelskiego SPR AZS Pol wezmą udział w towarzyskim turnieju w Lubinie. Przed wyjazdem zawodniczki poznały nazwę sponsora, który od września prawdopodobnie wesprze klub.
Gracze Wisły Puławy w końcu zagrają w roli gospodarza. Podopieczni Mariusza Sawy zmierzą się w sobotę z Garbarnią Kraków.
PIŁKA RĘCZNA W weekend szczypiornistki lubelskiego SPR AZS Pol zagrają w towarzyskim turnieju w Lubinie. Przed wyjazdem zawodniczki poznały nazwę sponsora, który od września prawdopodobnie wesprze klub
W Wiedniu odbyło się losowanie europejskich pucharów. Występujące w Pucharze EHF szczypiornistki SPR Lublin spotkają się z rumuńskim CSM Bukareszt, a grający w Challenge Cup piłkarze ręczni Azotów Puławy zmierzą się z RK Bjelovar (Chorwacja).
We wtorek w wiedeńskiej siedzibie EHF odbędzie się losowanie europejskich pucharów. Wicemistrzynie Polski szczypiornistki SPR AZS Pol będą rywalizowały w Pucharze EHF, natomiast panowie z puławskich Azotów zagrają w Challenge Cup
Piłkarki ręczne reprezentujące Wyższą Szkołę Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, zajęły piąte miejsce w Akademickich Mistrzostwach Europy. Impreza odbyła się w chorwackiej Rijece.
Ostatnio pojawiły się plotki jakoby Lubelski Węgiel KMŻ miał problemy finansowe i jest to jedną z przyczyn porażki w meczu z Polonią Stokłosa Piła - To nieprawda, jesteśmy wypłacalni wobec wszystkich - zapewnia jednak prezes klubu Dariusz Sprawka.
Piłkarki ręczne reprezentujące WSSP im. Wincentego Pola w Lublinie jechały do Rijeki by bronić złota Akademickich Mistrzostw Europy. Jednak już po dwóch pierwszych meczach ich szanse na jakikolwiek krążek zmalały do zera.
Nie udało się żużlowcom Lubelskiego Węgla KMŻ sprawić miłej niespodzianki kibicom. W niedzielę ?Koziołki? wyraźnie przegrały na wyjeździe z Polonią Stokłosa Piła 29:61.
Przed żużlowcami Lubelskiego Węgla KMŻ arcyważne spotkanie. W niedzielę ?Koziołki? zmierzą się na wyjeździe z Polonią Stokłosa Piła. Lublinianie chcą się zrewanżować za porażkę u siebie.
Piłkarki ręczne SPR AZS Pol spotkały się wczoraj z prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem. Dzięki jego obietnicom zawodniczki zdecydowały się rozpocząć przygotowania i w piątek prawie wszystkie wyjadą do Chorwacji na obóz i Akademickie Mistrzostwa...
W poniedziałek zawodniczki SPR AZS Pol miały rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. W zajęciach udział wzięła jednak tylko część drużyny, pozostałe szczypiornistki nadal czekają na konkretne informacje dotyczące sytuacji finansowej klubu.
W poniedziałek SPR AZS Pol Lublin ma rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Nie wiadomo jednak czy wicemistrzynie Polski w ogóle podejmą treningi - powodem są zaległości finansowe wobec drużyny oraz niepewna przyszłość klubu.
Zespół Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola wystąpi na Akademickich Mistrzostwach Europy, które 17 lipca rozpoczną się w chorwackiej Rijece. Wyjazd drużyny uczelni będzie połączony z obozem przygotowawczym wicemistrzyń Polski...
Piłkarze beniaminka drugiej ligi - Wisły Puławy rozpoczęli już przygotowania do nadchodzącego sezonu. Na pierwszym treningu Dumy Powiśla stawiło się 24 zawodników.
W niedzielę w Lubartowie odbyło się XVIII Święto Roweru. Kolarzom-amatorom nie dopisała jednak pogoda i za tydzień impreza odbędzie się ponownie.
W sobotę odbyły się półfinały eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix czyli tzw. Grand Prix Challenge. We włoskim Lonigo o awans do finału walczył żużlowiec Lubelskiego Węgla KMŻ Cameron Woodward.
Ostatnia kolejka II ligi żużlowej przyniosła ciekawe, a co najważniejsze korzystne dla Lubelskiego Węgla KMŻ wyniki. Mimo tego lublinianie, by awansować, nadal muszą spisać się dobrze w meczach w Pile i Ostrowie.
W arcyciekawym meczu II ligi żużlowej Lubelski Węgiel KMŻ pokonał lidera Lubawę Litex Ostrów Wlkp. 50:38. Tym samym ?Koziołki? zachowały szansę na bezpośredni awans do I ligi.
Jeśli żużlowcy Lubelskiego Węgla KMŻ nadal myślą o awansie do I ligi to czwartkowego meczu przegrać nie mogą. Zadanie nie będzie jednak łatwe - do Lublina zawita lider II ligi - Lubawa Litex Ostrów Wielkopolski.
W piłce ręcznej trwa okres transferowy. Łakomymi kąskami dla wielu klubów są zawodniczki SPR AZS Pol, który boryka się z ogromnymi problemami finansowymi.
W niedzielę lubelski Węgiel KMŻ zmierzy się w Rawiczu z tamtejszym Kolejarzem. To spotkanie będzie debiutem Grzegorza Dzikowskiego w roli trenera ?Koziołków?.
Żużlowcy II-ligowego Lubelskiego Węgla KMŻ po raz kolejny w tym sezonie niemile zaskoczyli swoich kibiców. Wczoraj przegrali na własnym torze ze Stokłosą Polonią Pila różnicą czterech punktów.
W niedzielne popołudnie lubelskich sympatyków żużla czekają spore emocje. Lubelski Węgiel KMŻ zmierzy się na swoim torze z drużyną Stokłosy Polonii Piła, z braćmi Pawlickimi w składzie.
W środę w polskich ligach żużlowych otwiera się okienko transferowe. Kluby mogą kontraktować zawodników, którzy do tej pory nie podpisali kontraktu z żadną polską drużyną. Nowego zawodnika "Koziołków" być może poznamy już w środę.
Żużlowcy Lubelskiego Węgla KMŻ odnieśli w Krośnie połowiczny sukces. Lublinianie zremisowali w niedzielę z KSM Krosno 45:45.
Po trzytygodniowej przerwie do walki o ligowe punkty wracają żużlowcy Lubelskiego Węgla KMŻ. W niedzielę ?Koziołki? zmierzą się na wyjeździe z KSM Krosno.
W środę na torze przy Al. Zygmuntowskich rozegrano półfinał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Awans do finału uzyskały ekipy Orła Łódź i PGE Marmy Rzeszów. Lubelski Węgiel KMŻ zajął czwarte miejsce.
Szczypiornistki SPR AZS Pol nie obroniły tytułu mistrza Polski. W piątek w Lubinie lublinianki przegrały, w piątym meczu finału play-off, z tamtejszym Zagłębiem 30:31 (15:18).
W piątek w Lubinie poznamy mistrza Polski w piłce ręcznej kobiet w sezonie 2010/11. Po dwóch spotkaniach pomiędzy Zagłębiem Lubin a SPR AZS Pol Lublin jest remis 2:2 i o wszystkim zadecyduje piątkowy mecz w Lubinie.
Piłkarki ręczne lubelskiego SPR AZS-Pol w trzecim i czwartym spotkaniu finałowym PGNiG Superligi dwukrotnie pokonały Metraco Zagłębie Lubin i doprowadziły do remisu 2-2. Rywalizacja o tytuł mistrzowski rozstrzygnie się w piątek w Lubinie.
Po dwóch porażkach w Lubinie SPR AZS Pol nie może już sobie pozwolić na przegranie żadnego meczu, jeśli chce obronić mistrzostwo Polski. W weekend w Lublinie odbędzie się trzeci i ewentualnie czwarty mecz finału play-off.
Szczypiornistki lubelskiego SPR nie zrealizowały planu minimum, jakim było odniesienie chociaż jednego zwycięstwa nad Zagłębiem Lubin. W Lubinie zarówno w sobotę jak i w niedzielę, górą były gospodynie.
Żużlowcy Lubelskiego Węgla KMŻ w końcu pojechali na miarę oczekiwań i możliwości. W niedzielę ?Koziołki? pokonały na wyjeździe Kolejarza Opole 47:42.
Żużlowcy II-ligowego Lubelskiego Węgla KMŻ na początku sezonu rozczarowują. Okazja do rehabilitacji już w niedzielę w Opolu, gdzie zmierzą się z Kolejarzem.
Jutro szczypiornistki SPR AZS Pol rozpoczną walkę o szesnasty złoty medal mistrzostw Polski. Rywalem lublinianek, podobnie jak rok temu, będzie Zagłębie Lubin.
Szczypiorniści puławskich Azotów walczą o miejsca 5-8 w PGNiG Superlidze. Władze klubu rozpoczęły już jednak kompletowanie kadry na przyszły sezon. Pierwszym nabytkiem puławian jest Piotr Masłowski.
Początek sezonu nie jest zbyt udany dla żużlowców Lubelskiego Węgla KMŻ. Po porażce 36:54 z Wandą Kraków niewykluczone, że niedługo do kadry ?Koziołków? dołączą kolejni zawodnicy. Rozmowa z Dariuszem Sprawką, prezesem KMŻ
W lany poniedziałek żużlowcy Lubelskiego Węgla KMŻ rozegrają drugie spotkanie w tym sezonie. ?Koziołki' zmierzą się na wyjeździe z Wandą Kraków.
Znamy już awizowany skład Lubelskiego Węgla KMŻ na mecz w Krakowie. W zestawieniu ?Koziołków? jest kilka niespodzianek.
Copyright © Agora SA