Wysokie Obcasy Extra

Magazyn Wysokie Obcasy Extra to ekskluzywny miesięcznik dla młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Publikujemy w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe, a wszystko na extra wysokim poziomie.

Wysokie Obcasy Extra dostępne są także w rozszerzonej wersji cyfrowej na iPada i iPhone oraz tablety z systemem Android.

Częstotliwość

miesięcznik

Nakład

134 850 egz.*

Cena

7,99 zł

Książki. Magazyn do czytania

Książki to fascynujący przewodnik po nowościach wydawniczych, zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Zawiera recenzje, premierowe fragmenty książek, wywiady z pisarzami, filozofami, eseistami.

Magazyn dostępny jest w formie drukowanej oraz cyfrowej (na iPada i iPhone).

Częstotliwość

kwartalnik

Nakład

45 375 egz. **

Oddzielna sprzedaż - cena

9,99 zł

  • *Dane: ZKDP, I-XII 2016, średni nakład jednorazowy, autoprezentacja, opracowanie Agora S.A.
  • **Dane własne Wydawcy, I-XII 2016, średni nakład jednorazowy, dane obejmują 6 ostatnich numerów magazynu, autoprezentacja, opracowanie Agora S.A.

Informacja

  • Uprzejmie informujemy, że przedstawiane w tym serwisie informacje o ofercie reklamowej skierowane są i dotyczą przede wszystkim przedsiębiorców i instytucji. W celu uzyskania informacji o naszych usługach dla konsumentów (czyli niezwiązanych bezpośrednio z Państwa działalnością gospodarczą lub zawodową), prosimy o kontakt tel. (22) 555 55 55 lub e-mail reklama@agora.pl