Gazeta Wyborcza

"Gazeta Wyborcza" jest najchętniej kupowaną i czytaną opiniotwórczą gazetą w Polsce i najpopularniejszym tytułem codziennym wśród reklamodawców. Powstała w 1989 roku jako platforma pierwszych demokratycznych wyborów do parlamentu, a jej pierwszy numer ukazał się w nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Dziś treści "Gazety" dostępne są w wydaniach papierowych, online - w e-wydaniach i na Wyborcza.pl oraz na urządzeniach mobilnych: smartfonach i tabletach z systemem iOS i Android, smartfonach z systemem Windows Phone 8.1, a także na czytnikach np. Kindle.

Rok powstania

1989

Dzień emisji

poniedziałek-sobota

Średnia sprzedaż Gazety Wyborczej

106 227 egzemplarzy*

Czytelnictwo tygodniowe Gazety Wyborczej

1 209 000 czytelników**

Zasięg

edycja krajowa

  • *Dane: ZKDP (Związek Kontroli Dystrybucji Prasy), IX 2018-VIII 2019, rozpowszechnianie płatne razem, autoprezentacja, Gazeta Wyborcza - 6 wydań w tygodniu;opracowanie Agora S.A.
  • **Dane: Polskie Badania Czytelnictwa, realizacja Kantar MillwardBrown, IX 2018-VIII 2019, N = 19 958 , wskaźnik CCS (czytelnictwo cyklu sezonowego), opracowanie Agora S.A.

Informacja

  • Uprzejmie informujemy, że przedstawiane w tym serwisie informacje o ofercie reklamowej skierowane są i dotyczą przede wszystkim przedsiębiorców i instytucji. W celu uzyskania informacji o naszych usługach dla konsumentów (czyli niezwiązanych bezpośrednio z Państwa działalnością gospodarczą lub zawodową), prosimy o kontakt tel. (22) 555 55 55 lub e-mail reklama@agora.pl