4/4
zamknij < >

Balcerowicz: KOD ratuje nam reputację

Zdjęcie numer 4 w galerii - Balcerowicz: KOD ratuje nam reputację

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Balazs Gulyas (l) i Mateusz Kijowski (p) podczas demonstracji zorganizowanej przez Komitet Obrony Demokracji (KOD)
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Balcerowicz: KOD ratuje nam reputację
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Balcerowicz: KOD ratuje nam reputację
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Balcerowicz: KOD ratuje nam reputację
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Balcerowicz: KOD ratuje nam reputację
Komentarze
Niestety Polska jest już krajem przegranym. Platforma nie przeprowadziła sensownie żadnej reformy strukturalnej, w dodatku nic nie zrobili w kwestii edukacji. Implikacją tego jest tępota tego narodu, który ponosi dopiero głowę kiedy coś dają gratis (vide 500+). Pis ma świetny pomysł, bo zatka gębę polskiej tłuszczy drobnymi. Ziobro będzie traktował prokuraturę jak tresowanego psa i jak tvp pokaże jakąś smutną historię, jakąś krzywdę, to pan superprokurator wypuści psy z klatki i sukces w tvp zostanie w ciągu kilku dni odtrąbiony i wszyscy przed telewizorami odetchną z ulgą, a dzielny szeryf zostanie łaskawie pogłaskany przez małego ducze. Kościół zadba o rozwój moralny narodu, abyśmy w równym stopniu nienawidzili uchodźców i polaków gorszego sortu, a rozkosznie uśmiechnięty budyń dostanie prolongatę na zabawę w piaskownicy....i w ten oto sposób zapanuje powszechna szczęśliwość w tym smutnym kraju.
@janpan Tak mi przykro, ze musze sie z Toba calkowicie zgodzić. Powszechna szczesliwosc to juz zreszta mielismy, w komunie. Niektorzy zatesknili...
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo Panu dziękuję! To wystarczy za komentarz.
już oceniałe(a)ś
13
3
Balcerowicz, jeden z tych, którzy wpędzili polskiego robotnika w nędze, jeden z tych, dzięki którym mamy umowy śmieciowe, gdzie tyrając całymi dniami, polscy robotnicy mają 1200-2000 zł czyli bagatela 300-450 euro. Przerobili Polskę na tanią montownie dla Niemców czy Włochów i bajdurzą o wolności, nakładając na ludzi coraz większe ograniczenia. PiS to jest katastrofalna partia, ale KOD, PO i Nowoczesna to jest wstyd dla tego kraju. Pluję na taką wolność.
@scierplaminoga Taaa, jeszcze się wysmarkaj
już oceniałe(a)ś
0
0
@scierplaminoga Porównaj Polskę do: Białorusi, Ukrainy. W 1989 było u nas demoludów podobnie.
już oceniałe(a)ś
0
0
@scierplaminoga Gdyby nie "tania montownia" może pracowałbyś dalej za 30 dolarów miesięcznie jak za komuny. MÓWISZ TANIA MONTOWNIA, A CZEMU NIE POLSKIE FIRMY? KTOŚ ZABRANIA? CZY RACZEJ NIEŁATWO ZROBIĆ COŚ DOBREGO (POMIJAJĄC PROSTE WYROBY KTÓRE MOŻE ZROBIĆ PRAWIE KAŻDY) I W DODATKU TO SPRZEDAĆ??? Bo jeśli łatwo, to dlaczego sam nie spróbujesz??? Pluj, pluj, poślizgniesz się na własnej ślinie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Miejmy nadzieję że wkrótce nie tylko KOD będzie wyrażał głośny sprzeciw. Pis nie zauważa że już wygrał i teraz zamiast narzekać powinien swoje obietnice spełniać, a nie narzekać, że opozycja przeszkadza. Jak przeszkadza? Czy przez opozycje nie mogą uchwalac ustaw? Na szczęście niektórzy i w tym betonie już widzą co i jak.
już oceniałe(a)ś
8
1
Nie pochwalam wszystkich Pana przeszłych działań (dzielenie dobrych firm na mniejsze, likwidacja PGR-ów), ale patrząc na rozkwit Polski z pewnym oporem muszę Panu przyznać rację. A z tym co mówi Pan w tym artykule zgadzam się w całej rozciągłości...
już oceniałe(a)ś
1
0