Aplikacje na tablety, smartfony i komputery

Gazeta Wyborcza na iPada i iPhone'a

 • Nowe możliwości aplikacji Gazety Wyborczej na iPada i iPhone'a.

  Z aplikacji Gazety Wyborczej na iPada i iPhone'a możesz jednocześnie korzystać na dwa sposoby:
  Wydanie papierowe - wiadomości z bieżącego wydania Gazety Wyborczej, w tym dowolnego, wybranego przez Ciebie wydania lokalnego.
  Wyborcza.pl - najnowsze wiadomości aktualizowane w ciągu dnia.

  Co jeszcze oferujemy Ci w nowej aplikacji?
  - dostęp do pobranych wydań w każdej chwili, nawet jeśli nie masz dostępu do internetu,
  - wybór formatu - interaktywny oraz PDF (tylko iPad) - jeśli lubisz przeglądać Gazetę Wyborczą i jej dodatki w sposób tradycyjny,
  - schowek - jeśli nie masz czasu przeczytać artykułu od razu, możesz zachować go tam i przeczytać później. Dzięki temu nie musisz przeszukiwać wydań archiwalnych,
  - funkcję Podziel się - tekst, który Cię zainteresował, możesz udostępniać znajomym,
  - archiwum pobranych wydań,
  - aplikacja na iPada ma dwie orientacje: pionową i poziomą - sam zdecyduj, jak wolisz czytać,
  - serwis Duży Kadr - zdjęcia fotoreporterów Gazety Wyborczej i światowych agencji.

 • Czy nowa aplikacja jest płatna?

  Nowa aplikacja Gazety Wyborczej została zbudowana od podstaw - liczymy, że Ci się spodoba.
  Wśród wielu nowości zauważysz, że część artykułów jest otwarta, a część zamknięta. Chcąc korzystać z aplikacji bez ograniczeń, zaloguj się do niej swoim kontem prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej (po wykupieniu pakietu Wyborcza Premium) - okno logowania znajdziesz w zamkniętych artykułach oraz w ustawieniach aplikacji - lub wykup samodzielną prenumeratę aplikacji poprzez zakupy w App Store.

 • Na jakich urządzeniach i systemach działa aplikacja?

  Aplikacja jest dostosowana do wszystkich iPadów (1, 2, 3, 4, Air oraz mini), wybranych iPhone'ów (3GS, 4, 4S oraz 5) z systemem iOS 7.1 wzwyż oraz na iPodach.

 • Chcę kupić prenumeratę aplikacji na iPada i iPhone'a.

  Samodzielną prenumeratę aplikacji Gazety Wyborczej możesz pobrać poprzez zakupy w App Store.
  Możesz też kupić prenumeratę cyfrową Wyborczej na stronie Wyborcza.pl, wybierając pakiet Wyborcza Premium. Otwiera on dostęp do treści w aplikacji. Więcej szczegółów.

 • Jakie przeczytam dodatki?

  W ramach prenumeraty otrzymujesz oprócz krajowego wydania Gazety Wyborczej wybrany przez Ciebie dodatek lokalny.
  Dodatkowo w poniedziałek Ale Historia, w czwartek Duży Format, a w sobotę Wysokie Obcasy.
  Na iPadzie możesz także czytać pełną wersję wydania papierowego w formacie PDF wraz z innymi dodatkami, takimi jak: Gazeta Praca, Komunikaty, Palce Lizać, Gazeta Dom, Gazeta Co Jest Grane, Gazeta Telewizyjna.

 • Chcę wybrać/zmienić dodatek lokalny.

  Dodatek lokalny wybierasz przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Możesz go w każdej chwili zmienić w ustawieniach w polu Twoje miasto.

 • Jak mogę włączyć/wyłączyć autoodnowienie prenumeraty w App Store?

  Autoodnowienie prenumeraty to funkcja sklepu App Store. 24 godziny przed wygaśnięciem wykupionego okresu prenumeraty sklep automatycznie pobiera opłatę za kolejny okres i umożliwia czytanie Gazety Wyborczej na urządzeniu. Użytkownik może zrezygnować z autoodnowienia prenumeraty, np. postępując zgodnie z poniższą instrukcją:
  instrukcja sklepu App Store.

  Należy:
  - uruchomić aplikację App Store i przejść na sam dół ekranu (przewijając go do samego końca),
  - w lewym dolnym rogu znajduje się klawisz Apple ID, a na nim widoczny jest adres e-mail właściciela urządzenia - należy dotknąć klawisza,
  - pojawi się okno View Apple ID, należy się zalogować,
  - w następnym oknie, pod nagłówkiem Subscriptions, należy dotknąć klawisza Manage - wyświetli się lista subskrypcji wykupionych przez użytkownika,
  - po wybraniu Gazety Wyborczej pojawi się okno, w którym można wyłączyć lub włączyć autoodnawianie prenumeraty.

  UWAGA, przypominamy: wszelkie zmiany (zgodnie z regulaminem sklepu) należy wykonać nie później niż 24 godziny przed upływem terminu zakończenia wykupionego lub darmowego okresu prenumeraty. W przeciwnym razie decyzja użytkownika zostanie przez sklep zastosowana od następnego okresu prenumeraty.

 • Jak mogę włączyć/wyłączyć push notification?

  Push notification to powiadomienia od redakcji, dzięki którym nie przegapisz ważnej informacji z ostatniej chwili lub ciekawego artykułu.
  Aby je włączyć/wyłączyć, wejdź do ustawień iPada/iPhone'a, wybierz "Centrum powiadomień", a następnie z listy wybierz aplikację Wyborcza i włącz/wyłącz tę funkcję.

 • Czy w nowej aplikacji znajdę PDF-y?

  W nowej wersji aplikacji Gazety Wyborczej dostęp do PDF-ów jest możliwy tylko na iPadzie. Aby skorzystać z tej funkcji, wysuń dolną belkę w aplikacji i dotknij ikonki PDF.

  Aby czytać PDF-y wydań archiwalnych, przejdź do Archiwum, wybierz dzień i dotknij wersja PDF, następnie wybierz Gazetę Wyborczą albo jeden z dodatków.

 • Czy potrzebny mi dostęp do internetu?

  Do czytania nie jest potrzebny dostęp do internetu. Jest on konieczny tylko do pobrania nowego wydania Gazety Wyborczej oraz odtwarzania większości materiałów wideo.

 • Jak mogę skasować/przywrócić poszczególne wydania?

  Aby skasować poszczególne wydania, wysuń dolną belkę w aplikacji, dotknij ikonki Archiwum, następnie Edytuj.
  Zaznacz te wydania, które chcesz usunąć, i dotknij Usuń zaznaczone.
  Aby przywrócić zakupione wydania, wejdź do Archiwum, dotknij Edytuj, a następnie Przywróć zakupy.

 • Potrzebuję pomocy, co robić?

  Jeżeli aplikacja nie działa, sama się wyłącza lub wyświetla błąd, skontaktuj się z nami: pomoc@wyborcza.pl

Gazeta Wyborcza na tablety i komputery z Windows 8.1

 • Chcę wykupić prenumeratę.

  Jest nam bardzo miło, że jesteś zainteresowany Gazetą Wyborczą dla Windows 8.1. Aplikację można pobrać tutaj.

  Codziennie możesz przeczytać kilka artykułów za darmo. Jednak jeśli chcesz korzystać z aplikacji bez ograniczeń, zaloguj się do niej swoim kontem prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej (po wykupieniu pakietu Wyborcza Premium) - okno logowania znajdziesz w zamkniętych artykułach oraz w ustawieniach aplikacji - lub wykup samodzielną prenumeratę aplikacji poprzez zakupy w Sklepie Windows.

 • Do czego otrzymuję dostęp po wykupieniu prenumeraty?

  W ramach prenumeraty otrzymujesz - oprócz krajowego wydania Gazety Wyborczej - wybrany przez Ciebie dodatek lokalny.

  Dodatkowo: w poniedziałek - magazyn "Ale Historia", w środę - "Tylko Zdrowie", w czwartek - "Duży Format", a w sobotę - "Na pamięć" i "Wysokie Obcasy".

  W formacie PDF możesz także czytać pełną wersję wydania papierowego wraz z innymi dodatkami, takimi jak: "Gazeta Praca", "Komunikaty", "Palce Lizać", "Gazeta Dom", "Gazeta Co Jest Grane", "Gazeta Telewizyjna".

 • Jak mogę zmienić dodatek lokalny?

  Dodatek lokalny wybierasz przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Możesz go w każdej chwili zmienić w ustawieniach w polu "Twoje miasto".

 • Czy potrzebny mi dostęp do internetu?

  Do czytania nie jest potrzebny dostęp do internetu. Jest on konieczny tylko do pobrania nowego wydania "Gazety Wyborczej", odtwarzania materiałów wideo oraz otwierania linków zewnętrznych.

 • Potrzebuję pomocy, co robić?

  Prosimy o kontakt z naszym działem pomocy: pomoc@wyborcza.pl i opisanie sytuacji. Niezwłocznie zajmiemy się zgłoszeniem i rozwiążemy problem.

Gazeta Wyborcza na smartfony i tablety z Androidem

 • Czy nowa aplikacja jest płatna?

  Nowa aplikacja Gazety Wyborczej została zbudowana od podstaw - liczymy, że Ci się spodoba.
  Codziennie możesz przeczytać kilka artykułów za darmo. Jednak chcąc korzystać z aplikacji bez ograniczeń, zaloguj się do niej swoim kontem prenumeraty cyfrowej Wyborczej (po wykupieniu pakietu Wyborcza Premium) - okno logowania znajdziesz w zamkniętych artykułach oraz w ustawieniach aplikacji - lub wykup samodzielną prenumeratę aplikacji poprzez zakupy w sklepie Samsung Apps, Google Play lub Amazon Apps Store (w zależności od tego, z którego sklepu korzystasz).

 • Na jakich urządzeniach i systemach działa aplikacja?

  Aplikacja jest dostosowana do smartfonów i tabletów z systemem Android 4.0 (lub wyżej).

 • Chcę kupić prenumeratę aplikacji na urządzenie z Androidem - jak mogę to zrobić?

  Samodzielną prenumeratę aplikacji Gazety Wyborczej możesz zakupić poprzez zakupy w Samsung Apps, Google Play lub Amazon Apps Store (w zależności od tego, z którego sklepu korzystasz).
  Możesz też kupić prenumeratę cyfrową Wyborczej na stronie Wyborcza.pl, wybierając pakiet Wyborcza Premium. Otwiera on dostęp do treści w aplikacji. Więcej szczegółów.

 • Jakie przeczytam dodatki?

  W ramach prenumeraty otrzymujesz oprócz krajowego wydania Gazety Wyborczej wybrany przez Ciebie dodatek lokalny.
  Dodatkowo w poniedziałek Ale Historia, w środę Tylko Zdrowie, w czwartek Duży Format, a w sobotę Na pamięć i Wysokie Obcasy.
  Na tablecie możesz także czytać pełną wersję wydania papierowego w formacie PDF wraz z innymi dodatkami, takimi jak: Gazeta Praca, Komunikaty, Palce Lizać, Gazeta Dom, Gazeta Co Jest Grane, Gazeta Telewizyjna.

 • Jak mogę zmienić dodatek lokalny?

  Dodatek lokalny wybierasz przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Możesz go w każdej chwili zmienić w ustawieniach w polu "Twoje miasto".

 • Czy w nowej aplikacji znajdę PDF-y?

  W nowej wersji aplikacji Gazety Wyborczej dostęp do PDF-ów jest możliwy tylko na tablecie. Aby skorzystać z tej funkcji, wysuń boczne menu w aplikacji i wybierz Archiwum. Następnie dotknij "Zobacz PDF" w prawym górnym rogu i wybierz interesujące cię wydanie Gazety Wyborczej. Po dotknięciu przycisku "Szczegóły wydania PDF" otworzy się nowe okno z możliwością ściągnięcia porannego wydania Gazety Wyborczej i pozostałych dodatków.

 • Czy potrzebny mi dostęp do internetu?

  Do czytania nie jest potrzebny dostęp do internetu. Jest on konieczny tylko do pobrania nowego wydania Gazety Wyborczej oraz odtwarzania materiałów wideo.

 • Jak mogę skasować/przywrócić poszczególne wydania?

  Aby skasować poszczególne wydania, wysuń boczne menu w aplikacji, wybierz Archiwum i dotknij przycisku "Usuń" przy wydaniu, które chcesz skasować.
  Aby przywrócić zakupione wydania, wejdź do Archiwum i dotknij przycisku "Pobierz" przy wydaniu, które chcesz ponownie przeczytać.

 • Potrzebuję pomocy, co robić?

  Jeżeli aplikacja nie działa, sama się wyłącza lub wyświetla błąd, skontaktuj się z nami:pomoc@wyborcza.pl.

Gazeta Wyborcza na tablety Samsunga

 • Chcę wykupić prenumeratę.

  Dziękujemy za zainteresowanie aplikacją Gazety Wyborczej w Samsung Apps.
  Aby wykupić prenumeratę, pobierz aplikację ze sklepu Samsung Apps i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

  Po pobraniu na ekranie głównym aplikacji:
  1. Kliknij przycisk Kup, następnie pojawi się okno z proponowanymi okresami prenumerat (7 lub 30 dni).
  2. Po wybraniu okresu pojawi się kolejny komunikat potwierdzający zakup (produkt, cena, płatność kartą kredytową). Akceptując zakup, zostaniesz poproszony o potwierdzenie hasłem konta w Samsung Apps.
  3. Jeżeli karta nie została jeszcze podpięta do konta, zostaniesz o to poproszony w kolejnym oknie.
  4. Aplikacja po kilku sekundach powiadomi Cię o dokonaniu zakupu.

  Uwaga, przy pierwszym skorzystaniu z aplikacji po kliknięciu przycisku Kup otrzymasz komunikat z pytaniem, czy chcesz rozpocząć 7-dniowy okres próbny. W tym czasie będziesz czytać Gazetę Wyborczą za darmo. Po zakończeniu okresu próbnego, jeśli zechcesz pobrać kolejne wydanie, zostaniesz powiadomiony o możliwości wykupienia prenumeraty płatnej.

 • Do czego otrzymuję dostęp po wykupieniu prenumeraty?

  Prenumerata w Samsung Apps umożliwia dostęp do ogólnopolskiego wydania Gazety Wyborczej, dodatku stołecznego, czwartkowego Dużego Formatu i sobotniego Magazynu Świątecznego.
  Jest dostępna na tablety.

 • Czy mogę wybrać dodatek lokalny?

  Gazeta Wyborcza w sklepie Samsung Apps udostępnia tylko Gazetę Stołeczną. Pracujemy nad tym, by w kolejnej wersji aplikacji były dostępne dodatki z pozostałych miast.

 • Jak mogę zrezygnować z prenumeraty?

  Dziękujemy, że korzystałeś z aplikacji Gazety Wyborczej w Samsung Apps. Żałujemy, że nie jesteś zainteresowany kontynuacją prenumeraty.
  Bylibyśmy zobowiązani, gdybyś zechciał wysłać nam na adres czytelnicy@wyborcza.pl krótką informację o powodach rezygnacji. Pomożesz nam przygotować lepszą aplikację, bardziej spełniającą Twoje oczekiwania.

  W sklepie Samsung Apps prenumerata nie jest autoodnawialna. Po upływie wykupionego okresu sam zdecydujesz, czy chcesz zaprenumerować ponownie Gazetę Wyborczą. Dodatkowo każdy nowy prenumerator dostaje na start 7-dniowy okres próbny - przez ten czas możesz czytać Gazetę Wyborczą za darmo.

 • Potrzebuję pomocy, co robić?

  Prosimy o kontakt z naszym działem pomocy: pomoc@wyborcza.pl i opisanie sytuacji. Niezwłocznie zajmiemy się zgłoszeniem i rozwiążemy problem.

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoje opinie