Redakcja Gazety Wyborczej

Prenumerata cyfrowa - pomoc
pomoc@wyborcza.pl
(+48) 22 555 54 55
(+48) 519 255 455

Redakcja

Gazeta Wyborcza
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

Telefon: 22 555 66 00
redakcja@wyborcza.pl


czynny w godz. 7:00-22:00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy

Listy do redakcji: listy@wyborcza.pl

Redakcja nie zwraca tekstów niezamówionych
oraz zastrzega sobie prawo ich redagowania i skracania.

Redaktor naczelny: Adam Michnik
Pierwszy zastępca i redaktor naczelny Wyborcza.pl: Jarosław Kurski
Zastępcy: Aleksandra Klich, Piotr Stasiński
Szef redakcji lokalnych: Wojciech Bartkowiak

Dyrektor kreatywny: Pascal Guiter
Sekretarz redakcji: Anna Kwiatkowska

Wydawca:
Agora SA, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa NIP: 526-030-56-44

Dyrektor wydawniczy: Jerzy B. Wójcik
Dyrektor wydawnicza Wyborcza.pl: Monika Lech
Dyrektor marketingu: Michał Bauer
Dyrektor strategii online: Danuta Breguła

Wydawcy regionalni: Ilona Byra (Wrocław), Katarzyna Pukaczewska (Łódź), Włodzimierz Bogaczyk (Poznań), Grzegorz Kubicki (Gdańsk), Wojciech Pelowski (Kraków), Marek Wilk (Katowice)

Kierownicy działów

Kraj, Wyborcza.pl: kraj@wyborcza.pl
Michał Wybieralski

Świat: zagranica@wyborcza.pl
Bartosz T. Wieliński

Gospodarka: gospodarka@wyborcza.pl
Patrycja Maciejewicz

Kultura: kultura@wyborcza.pl
Jędrzej Słodkowski

Nauka: nauka@wyborcza.pl
Piotr Cieśliński

Sport: sport@wyborcza.pl
Radosław Leniarski

Opinie, Magazyn Świąteczny: opinie@wyborcza.pl
Marek Markowski

Witamy w Polsce: witamywpolsce@wyborcza.pl
Piotr Głuchowski

Duży Format: duzyformat@wyborcza.pl
Mariusz Burchart (redaktor naczelny)

Ale Historia: alehistoria@wyborcza.pl
Mirosław Maciorowski (redaktor naczelny)

Tylko Zdrowie: zdrowie@wyborcza.pl
Katarzyna Staszak (redaktor naczelna)

Co Jest Grane 24: cjg24@wyborcza.pl
Agata Żelazowska-Cieśla (redaktor naczelna)

Wyborcza TV: gazetatelewizyjna@wyborcza.pl
Grażyna Żabińska (redaktor naczelna)

Wysokie Obcasy: wysokieobcasy@wyborcza.pl
Ewa Wieczorek (redaktor naczelna)

Mój Biznes: 58 321 91 52; mojbiznes@wyborcza.pl
Maciej Drzewicki (redaktor naczelny)

Foto: foto@wyborcza.pl
Beata Łyżwa-Sokół

Wideo: wideo@wyborcza.pl
Joanna Parczyńska

Wyborcza na żywo: Anna Kołtunowicz; 22 555 42 79

Gazeta Wyborcza w serwisach społecznościowych:
Facebook.com/wyborcza
google.com/+wyborcza
twitter.com/gazeta_wyborcza

Kolportaż: Masz problem z dostępnością „Wyborczej”
lub z właściwą mutacją lokalną napisz/zadzwoń:
(22) 555 60 15 lub 21, kolportaz@wyborcza.pl

Gazeta Wyborcza w serwisach społecznościowych:

Reklama i prenumerata

Dyrektor sprzedaży: Joanna Kwas

Biuro reklam i ogłoszeń:
tel: 22 555 55 55, faks: 22 555 54 44
reklama@agora.pl
konto: Agora S.A. PEKAO S.A. VII o/Warszawa 26124011091111000005160419

Prenumerata oraz sprzedaż wysyłkowa dodatków i kolekcji:
infolinia: 801 130 00 (opłata zgodnie z taryfą operatora) lub 22 555 44 00
czynna w godzinach 9-17.00
prenumerata@agora.pl

Redakcje lokalne "Gazety Wyborczej"

Warszawa
Gazeta Stołeczna
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
stoleczna@agora.pl
tel. 22 555 47 50

Białystok
ul. Branickiego 17A
15-085 Białystok
redakcja@bialystok.agora.pl
85 747 81 01

Bydgoszcz
ul. Gdańska 27
85-005 Bydgoszcz
miejski@bydgoszcz.agora.pl
52 525 70 00

Częstochowa
ul. Racławicka 6a
42-200 Częstochowa
listy@czestochowa.agora.pl
34 367 20 20

Gorzów Wielkopolski
ul. Łokietka 33
66-400 Gorzów Wlkp.
listy@gorzow.agora.pl
95 720 10 20

Katowice
ul. Kopernika 26
40-064 Katowice
listy@katowice.agora.pl
32 32 52 555

Kielce
ul. Rynek 16
25-303 Kielce
redakcja@kielce.agora.pl
41 249 80 00

Kraków
ul. Cystersów 9
31-553 Kraków
redakcja@krakow.agora.pl
12 629 50 00

Lublin
ul. Krakowskie Przedmieście 21
20-002 Lublin
redakcja@lublin.agora.pl
81 537 90 00

Łódź
ul. Sienkiewicza 72
90-318 Łódź
listy@lodz.agora.pl
42 631 60 00

Olsztyn
ul. Kołłątaja 21
10-034 Olsztyn
redakcja@olsztyn.agora.pl
89 527 38 00

Opole
ul. Kościuszki 1
45-062 Opole
listy@opole.agora.pl
tel. 77 401 20 00

Płock
ul. Królewiecka 12e
09-400 Płock
listy@plock.agora.pl
tel. 24 267 10 60

Poznań
ul. Za Bramką 1
61-842 Poznań
czytelnicy@poznan.agora.pl
tel. 61 85 89 201

Radom
ul. Traugutta 34
26-600 Radom
listy@radom.agora.pl
tel. 48 367 30 00

Rzeszów
uUl. Powstańców Warszawy 14
35-029 Rzeszów
listy@rzeszow.agora.pl
tel. 17 780 30 00

Szczecin
ul. Bogusława X 2/3
70-440 Szczecin
listy@szczecin.agora.pl
tel. 91 481 83 90

Toruń
ul. Królowej Jadwigi 9
87-100 Toruń
redakcja@torun.agora.pl
tel. 56 66 4 6 9 00

Trójmiasto
ul. Tkacka 7/8
80-836 Gdańsk
redakcja@gdansk.agora.pl
tel. 58 321 91 51

Wrocław
pl. Solny 2/3
50-060 Wrocław
listy@wroclaw.agora.pl
tel. 71 371 72 00

Zielona Góra
ul. Sulechowska 4a
65-119 Zielona Góra
listy@zielona.agora.pl
tel. 68 328 81 01

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoje opinie