Redakcja

Gazeta Wyborcza
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
redakcja@wyborcza.pl
Recepcja: 22 555 40 03


Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej": Adam Michnik
Pierwszy zastępca: Jarosław Kurski
Zastępcy: Piotr Stasiński, Aleksandra Klich
Szef redakcji lokalnych: Wojciech Bartkowiak
Sekretarze redakcji: Roman Imielski, Konrad Sadurski sekretariat@wyborcza.pl
Dyrektor artystyczny: Maciej Kałkus
Redakcja serwisu Wyborcza.pl: Roman Imielski (red. naczelny), Dorota Goluch
Listy do redakcji: listy@wyborcza.pl

Kierownicy działów

Kraj / Świat / Opinie / Wyborcza.pl
sekretariat: 22 555 43 49

Kraj: Michał Wybieralski; kraj@wyborcza.pl
Wyborcza.pl: Roman Imielski; dyzurny@wyborcza.pl
Świat: Alicja Dąbrowska; zagranica@wyborcza.pl
Publicystyka: Rafał Zakrzewski; opinie@wyborcza.pl

Gospodarka
sekretariat: 22 555 43 29
Patrycja Maciejewicz; gospodarka@wyborcza.pl

Nauka
sekretariat: 22 555 43 29
Piotr Cieśliński; nauka@wyborcza.pl

Kultura
sekretariat: 22 555 43 06
Jędrzej Słodkowski; kultura@wyborcza.pl

Co Jest Grane 24
sekretariat: 22 555 40 48
cjg24@agora.pl

Sport
sekretariat: 22 555 43 34
Radosław Leniarski; sport-wyborcza@agora.pl

Witamy w Polsce
Piotr Głuchowski; witamywpolsce@wyborcza.pl

Foto
sekretariat: 22 555 43 17
Waldemar Gorlewski; foto@wyborcza.pl

Magazyn Świąteczny "Gazety Wyborczej"
sekretariat: 22 555 43 83
Aleksandra Klich; magazynswiateczny@wyborcza.pl

Duży Format
sekretariat: 22 555 46 37
Mariusz Burchart; duzyformat@wyborcza.pl

Ale Historia
sekretariat: 22 555 43 83
Piotr Nehring; alehistoria@wyborcza.pl

Tylko Zdrowie
sekretariat: 22 555 43 77
Katarzyna Staszak;
zdrowie@wyborcza.pl

Gazeta Telewizyjna
sekretariat: 22 555 43 06
gazetatelewizyjna@wyborcza.pl

Wysokie Obcasy
sekretariat: 22 555 47 03
Paulina Reiter; wysokieobcasy@wyborcza.pl

Wysokie Obcasy Extra
sekretariat: 22 555 41 03
Ewa Wieczorek; c

Rozwój Redakcji
sekretariat: 22 555 42 79
Anna Kołtunowicz;

Akcje Społeczne
sekretariat: 22 555 42 88
Grażyna Borkowska; akcjespoleczne@wyborcza.pl

Dział Kontaktu z Czytelnikami:
Anna-Maria Siwińska listy@wyborcza.pl

Dział Wideo
sekretariat: 22 555 43 60
Joanna Parczyńska; video@agora.pl

Listy
listy@wyborcza.pl

Dyżur telefoniczny dla Czytelników: 22 555 52 38

Gazeta Wyborcza w serwisach społecznościowych:

Listy: listy@wyborcza.pl
Telefon dla Czytelników 22 555 52 38
czynny w godz. 7:00-22:00

Reklama i prenumerata

Biuro reklam i ogłoszeń:
tel: 22 555 55 55, faks: 22 555 54 44
reklama@agora.pl
konto: Agora S.A. PEKAO S.A. VII o/Warszawa 26124011091111000005160419

Prenumerata oraz sprzedaż wysyłkowa dodatków i kolekcji:
infolinia: 801 130 00 (opłata zgodnie z taryfą operatora) lub 22 555 44 00
czynna w godzinach 9-17.00
prenumerata@agora.pl

Oddziały Gazety Wyborczej

Gazeta Stołeczna
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
stoleczna@agora.pl
tel. 22 555 47 50

Białystok
ul. Branickiego 17A
15-085 Białystok
redakcja@bialystok.agora.pl
85 747 81 01

Bydgoszcz
ul. Gdańska 27
85-005 Bydgoszcz
miejski@bydgoszcz.agora.pl
52 525 70 00

Częstochowa
ul. Racławicka 6a
42-200 Częstochowa
listy@czestochowa.agora.pl
34 367 20 20

Gorzów Wielkopolski
ul. Łokietka 33
66-400 Gorzów Wlkp.
listy@gorzow.agora.pl
95 720 10 20

Katowice
ul. Kopernika 26
40-064 Katowice
listy@katowice.agora.pl
32 32 52 555

Kielce
ul. Rynek 16
25-303 Kielce
redakcja@kielce.agora.pl
41 249 80 00

Kraków
ul. Cystersów 9
31-553 Kraków
redakcja@krakow.agora.pl
12 629 50 00

Lublin
ul. Krakowskie Przedmieście 21
20-002 Lublin
redakcja@lublin.agora.pl
81 537 90 00

Łódź
ul. Sienkiewicza 72
90-318 Łódź
listy@lodz.agora.pl
42 631 60 00

Olsztyn
ul. Kołłątaja 21
10-034 Olsztyn
redakcja@olsztyn.agora.pl
89 527 38 00

Opole
ul. Kościuszki 1
45-062 Opole
listy@opole.agora.pl
tel. 77 401 20 00

Płock
ul. Królewiecka 12e
09-400 Płock
listy@plock.agora.pl
tel. 24 267 10 60

Poznań
ul. 27 Grudnia 3
61-737 Poznań
czytelnicy@poznan.agora.pl
tel. 61 85 89 201

Radom
ul. Traugutta 34
26-600 Radom
listy@radom.agora.pl
tel. 48 367 30 00

Rzeszów
uUl. Powstańców Warszawy 14
35-029 Rzeszów
listy@rzeszow.agora.pl
tel. 17 780 30 00

Szczecin
ul. Bogusława X 2/3
70-440 Szczecin
listy@szczecin.agora.pl
tel. 91 481 83 90

Toruń
ul. Królowej Jadwigi 9
87-100 Toruń
redakcja@torun.agora.pl
tel. 56 66 4 6 9 00

Trójmiasto
ul. Tkacka 7/8
80-836 Gdańsk
redakcja@gdansk.agora.pl
tel. 58 321 91 51

Wrocław
pl. Solny 2/3
50-060 Wrocław
listy@wroclaw.agora.pl
tel. 71 371 72 00

Zielona Góra
ul. Sulechowska 4a
65-119 Zielona Góra
listy@zielona.agora.pl
tel. 68 328 81 01

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoje opinie