Andrzej Rysuje | NOWY KOMUNIZM

Andrzej Rysuje | NOWY KOMUNIZM - Andrzej Rysuje | 20 sierpnia 2019 - null

Andrzej Rysuje | 20 sierpnia 2019

Komentarze
W wymiocinach polskiego prawactwa zdumiewa mnie w zasadzie wszystko, ale jedno szczególnie - utożsamianie LGBT z jakimś "marksizmem" :D :D :D Marks wiódł życie dość konserwatywne, z jedną poślubioną w kościele żoną, ani słowem się zająknął nt. homoseksualizmu (ani w ogóle spraw obyczajowych - zajmowała go głównie ekonomia polityczna i filozofia społeczna). System, który sie na niego powoływał (nie do końca zasadnie) był zaś skrajnie purytański! Komusze media cenzurowały goliznę, erotyczne opisy, homoseksualistów prześladowały i inwigilowały, ten temat w ogóle nie istniał w mediach ani innych publikacjach PRLu! Były w tym uderzająco podobne do PiSiorstwa. Niech prawaki spytają komucha i komuszego hycla Piotrowicza, powie im jakie były wytyczne z partkomu.
@antyhipokryta
Marks co prawda na boku posuwal zone Engelsa (ktory go nawiasem mowiac utrzymywal) ale poza tym masz zasadniczo racje. Byl kiedys taki swietny felieton Umberto Eco "Czy wolna milosc jest lewicowa czy prawicowa?"
już oceniałe(a)ś
7
0
@antyhipokryta
Jeszcze zabawniejsze jest słuchanie o "neomarksistowskim postmodernizmie" (filozofia Marksa była przeciwieństwem postmodernizmu).
już oceniałe(a)ś
5
0
@antyhipokryta
To prawda, komuniści wysyłali homoseksualistów do gułagów albo rozstrzeliwali. W sumie żarcik trochę nie na miejscu, tak jakby narysować Hitlera, który do swoich parteigenossen mówi że Izrael będzie IV Rzeszą.
już oceniałe(a)ś
1
1
@yogi&ranger
" (ktory go nawiasem mowiac utrzymywal)", lubie to ! Zeczywiscie w ( )!
A serio to dzieki za cynk bo cenie bardzo ECCO, a "wolnej milosci" nie czytalem.
już oceniałe(a)ś
0
0
Mocne. I jakże trafne w tych oparach absurdu.
już oceniałe(a)ś
69
1
oj bo jeszcze nie skumaja ze to zart
już oceniałe(a)ś
56
0
Związek zdradziecki, a Stany złajdaczone... ;)
już oceniałe(a)ś
36
5
Modyfikacja flagi super, ale jestem niemal pewien, że psychoprawica wykorzysta pomysł.
już oceniałe(a)ś
40
0
Genialne. Rozkosz dla ducha.
już oceniałe(a)ś
15
0
@antyhipokryta
"Marks wiódł życie dość konserwatywne, z jedną poślubioną w kościele żoną, ..", bardzo konserwatywne, wrecz mieszczanskie, bo popychal rowniez sluzaca (casus Dulska), co nie jest tajemnica. Lagodzeniem (i alimentami?) zajmowal sie Engels (to nie zart!)
"poślubioną w kościele żoną"??? - nie jestem pewny czy mieli koscielny, ale na pewno nie w boznicy.
Co nie zmienia faktu, ze jest jednym z najswietlejszych obserwatorow swoich czasow i analitykow historii.
No ale jak ktos chce zabic psa to mowi ze jest wsciekly. Tu pies to lgbtq, Marx to wscieklizna, a zabojcami wiadomo kto, ciao.
już oceniałe(a)ś
3
0