http://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://bi.gazeta.pl/im/6/6164/m6164086.gif/i/obrazki/google_search/google.gif

Nie ma już PiS na Pomorzu: Kurski i Cymański odsunięci

d
2010-09-03, ostatnia aktualizacja 2010-09-03 18:38

Struktury partii w tym regionie przestają istnieć, a jeśli oni sami dalej chcą działać muszą do Prawa i Sprawiedliwości zapisać się ponownie - podaje "Rzeczpospolita".

Jacek Kurski
Fot. Sławomir Kamiński / AG
Jacek Kurski
Informacja o tym dotarła na Pomorze dziś. Podjął ją Komitet Polityczny PiS. Według informatorów "Rz" za takim rozwiązaniem opowiadał się sam prezes Kaczyński. Informacje "Rz" potwierdza poseł PiS z Gdańska Andrzej Jaworski. - Przed wyborami struktury mają zostać utworzone od nowa - wyjaśnia. Według "Rz" od odbudowy PiS na Pomorzu odsunięto medialne gwiazdy partii, eurodeputowanych Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego. Pełnomocnikiem odpowiedzialnym za budowę pomorskich struktur PiS przed wyborami samorządowymi została Anna Foltyn-Kubicka. - Przedwyborcza weryfikacja wykazała, że struktury PiS na Pomorzu praktycznie nie istnieją. W niektórych miastach np. w Malborku do PiS, którym kieruje Tadziu Cymanski realnie należało 6 osób, reszta to były martwe dusze - mówi "Rz" członek władz PiS.

Źródło: Gazeta Wyborcza
  • 42 komentarze
  • Drukuj
  • Kup licencję
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    86 głosów

Whitney Houston nie żyje

Mariah Carey, Alicia Keys, Rihanna, Justin Bieber - największe gwiazdy muzyki mówią dziś i piszą, że Whitney Houston była dla nich wzorem i inspiracją