O MENTORZE:
Międzynarodowy inwestor, lider młodego pokolenia polskich przedsiębiorców działający w obszarze nowych technologii. Założyciel funduszu VC wspierającego spółki technologiczne w globalnym rozwoju. Inicjator projektów stanowiących źródło inspiracji i kompetencji dla polskich startupów. Prezes Kulczyk Investments, twórca programu akceleracyjnego InCredibles .

Sebastian KulczykSebastian Kulczyk Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta

O NAGRODZIE:
Zwycięzca otrzyma sesję mentoringową z Sebastianem Kulczykiem w Londynie. Będzie to okazja do tego, by lepiej poznać mentora, jego inspiracje, motywacje, otoczenie, a także do nawiązania nowych, atrakcyjnych relacji biznesowych.

Sebastian Kulczyk każdy dzień rozpoczyna joggingiem w Hyde Parku. Będzie to okazja, żeby się poznać, porozmawiać, a przy okazji w pobliżu zjeść śniadanie. Laureat z mentorem wspólnie odwiedzą biuro Kulczyk Investments przy Grafton Street 3. Tam odbędzie się statusowe spotkanie kierownictwa funduszu VC Sebastiana, na którym omawiane będą bieżące projekty inwestycyjne. Roboczy lunch zjedzą w towarzystwie gościa specjalnego. Eksperta, którego Sebastian dobierze specjalnie do profilu laureata pod kątem specjalizacji oraz obszaru działalności. Kolejny przystanek to Campus London. Będzie to okazja do ciekawych rozmów, zarówno z przedstawicielami lokalnego ekosystemu startupów, środowiskiem VC jak i ekspertami Google. Wielką pasją Sebastiana, poza nowymi technologiami, jest fotografia, dlatego wybiorą się do jednej z najbardziej prestiżowych galerii fotografii w Londynie. Dzień zakończą kolacją z wyjątkowymi gośćmi w jednej z ulubionych restauracji Sebastiana.

Nagroda obejmuje ufundowanie laureatowi przelotu z Polski do Londynu i z powrotem oraz pokrycie kosztów pobytu przez 3 dni i podstawowe ubezpieczenie podróżne. Sesja mentoringowa będzie trwała 1 dzień.

CZEGO POSZUKUJĘ U KANDYDATÓW:
W jutronaucie szukam przede wszystkim pasji i determinacji. Człowieka z jasną wizją swojego sukcesu, który wie czego chce. Osoby zmotywowanej do kreowania przyszłości. Szukam kogoś z obszaru nowych technologii, komu potrzebne jest wsparcie i inspiracja. Pomoc w zrobieniu kolejnego kroku w swoim biznesie, w międzynarodowym rozwoju czy networkingu.

Zgłoś się do mentora.

Regulamin konkursu.