Zapraszamy na finał projektu Jutronauci. "Nie bójmy się porażek - to element drogi do sukcesu". Sebastian Kulczyk o wspieraniu młodych przedsiębiorców i wynalazców

07.11.2018 18:00

Sebastian Kulczyk, lider młodego pokolenia polskich przedsiębiorców. Inwestor aktywnie działający w obszarze nowych technologii. W rozmowie z Marcinem Warszawskim zdradza, dlaczego zgodził się zostać mentorem projektu 'Jutronauci'?
Finał Jutronautów 2018 to wyjątkowa okazja do spotkania z nieprzeciętnymi ludźmi. Będziemy rozmawiać o relacji człowieka z robotem, o sztuce przyszłości i zmianach klimatu. Podejmiemy dyskusję o starzejącym się społeczeństwie, o więzieniach na Marsie i przymusowej pracy na YouTube.
W trakcie finału Jutronautów 2018 ogłosimy wyniki konkursu stypendialnego 'Bilet za horyzont'.
Serdecznie zapraszamy już 17 listopada 2018 w godz. 10-15 do Butelkowni w Centrum Praskim Koneser, który jest partnerem wydarzenia. Na wydarzenie zapraszamy całymi rodzinami ? dla dzieci w Strefie Jutra przygotowaliśmy warsztaty kreatywne.
Adres: plac Konesera 3, Warszawa.
Wstęp: bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: bilety.cojestgrane24.pl/jutronaucifinal
Finał Jutronautów organizuje 'Gazeta Wyborcza'. Partnerem strategicznym projektu Jutronauci jest Kulczyk Investments. Partnerem medialnym jest Tok FM.
Partnerami wydarzenia są: THINK TANK, CENTRUM ZARZĄDZANIA I TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ (CZITT), UCZELNIA ŁAZARSKIEGO, WOLVES SUMMIT, WARSAW BUSINESS YOUTH, YOUTH BUSINESS POLAND, CREATIVE CODING, BRAIN EMBASSY i KOŹMIŃSKI BUSINESS CLUB, PocketBook, Publio.pl oraz Koneser.

Patronat medialny: