Konkurs

Bilet za horyzont

Zapraszamy do przyszłości! Masz szansę zdobyć stypendium "Bilet za horyzont".

Aby wziąć udział w konkursie, prześlij informacje o sobie i swoim przedsięwzięciu. Załącz także plik z portfolio i planem na rozwinięcie pomysłu. Wybierz jednego z mentorów. Napisz, kim jesteś, co robisz, na jakie natrafiasz przeszkody oraz co chciałbyś robić Jutro z wybranym przez siebie mentorem.

Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2017 r. Wyniki konkursu ogłosimy podczas finału projektu Jutronauci 9 grudnia 2017 r. w Warszawie.

Przeczytaj regulamin konkursu.

NAGRODY:

Uczestnicy aplikują do konkretnych mentorów i określonej przez nich nagrody (stypendium), która wiąże się z wykorzystaniem ich wiedzy, doświadczenia, czasu i uwagi. Są to zatem masterclasses, praktyki, spotkania w środowisku, w którym mentor obraca się na co dzień. Mentorzy dokonają analizy projektów i wesprą kandydatów w rozwiązywaniu problemów.

Ponadto spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych zostanie wybrane jedno, tzw. dzika karta. Będzie to specjalne wyróżnienie od Sebastiana Kulczyka. Laureat będzie miał możliwość skorzystania ze wsparcia mentorskiego niezbędnego do realizacji swojego przedsięwzięcia.

Ten konkurs już się zakończył.

Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach!