WIELKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

ETAP III: Kot czy pies

Podzielcie się z nami swoimi najlepszymi zdjęciami

Trwa „Wielki konkurs fotograficzny 'Gazety Wyborczej'” – dla wszystkich, którzy kochają robić zdjęcia: aparatem fotograficznym, telefonem, własnoręcznie wykonaną kamerą obskurą.
Zdjęcia otwierają oczy na to, co nowe, niezwykłe, interesujące, ale też nieznane, niepojęte, nieprzeciętne.
W kolejnych odsłonach konkursu będziecie mogli podzielić się z nami m.in. portretami, zdjęciami miast, zwierząt, jedzenia, przedmiotów oraz zaproponować fotografię, którą wysłalibyście w kosmos.
Stwórzcie z nami fotograficzną mapę Polski. Róbcie zdjęcia i poznawajcie świat, którym żyjecie!

Etap III: Kot czy pies? - fotografia zwierząt
Kochamy zwierzęta i namiętnie je fotografujemy. Dlaczego? Gdyż są mądre, dowcipne, nieprzewidywalne, cierpliwe, wyluzowane, pełne energii, wdzięczne... A co najważniejsze - nie grymaszą przed obiektywem, że są niefotogeniczne, za grube albo za chude, w depresji i bez fryzjera ani rusz! Czekamy na wyjątkowe zdjęcia Waszych pupili: psów, jeży, świnek morskich, papug, pająków, kotów, gąsienic, fok czy lampartów. Co kto lubi i z kim się czubi.
Na Wasze zdjęcia czekamy do 28 lutego 2018 r.

Zwycięzca każdego z etapów konkursu otrzyma voucher na warsztaty Akademii Nikona.
W każdym z 6 etapów konkursu zostanie przyznanych ponadto 10 wyróżnień. Każdy z wyróżnionych otrzyma kwartalną prenumeratę cyfrową Premium "Gazety Wyborczej".
Zwycięzcy 6 etapów konkursu otrzymują również zaproszenie na jednodniową wizytę w dziale Foto "Gazety Wyborczej", która zostanie zorganizowana w październiku 2018 r., w terminie ustalonym ze zwycięzcami każdego z etapów.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Partnerem jest

ZGŁOSZENIE KONKURSOWE

0z300 znaków
max 4MB
Akceptuję Regulamin konkursu *