http://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://wiadomosci.gazeta.pl/i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://bi.gazeta.pl/im/6/6164/m6164086.gif/i/obrazki/google_search/google.gif

Gazeta.pl > Gazeta Wyborcza >  Teksty

RSS

Akcja "Gazety Wyborczej" i Toyoty

red, 2009-05-28 1 czerwca w Dzień Dziecka "Gazeta Wyborcza" będzie miała specjalną okładkę z reklamą Toyoty. Z dochodu z tej reklamy opłacimy wyjazd 49 dzieci osieroconych na obóz żeglarsko-kajakarski na Pojezierzu Iławskim, za wyjazd 49 kolejnych zapłaci organizator wyjazdu Fundacja Hospicyjna. Pomożemy też Społecznemu Towarzystwu Hospicjum "Cordis" w Mysłowicach w przygotowaniu i wyposażeniu "sali doświadczania świata" i sali rehabilitacyjnej.

Dozwolone wycieczki i frytki

Lekarz półrocznego Krzysia dawał mu najwyżej miesiąc życia. Pod opieką mysłowickiego hospicjum Cordis był w domu z rodzicami ponad rok.  (29-05-09, 01:00)

Ciekawość warta każdych pieniędzy

Lekarz półrocznego Krzysia dawał mu najwyżej miesiąc życia. Pod opieką mysłowickiego hospicjum ''Cordis'' był w domu z rodzicami ponad rok.  (28-05-09, 08:38)

Kiedy umrzeć znaczy zasnąć

'Śmierć najbliższych zaburza dziecku porządek świata, wyobrażenie tego, jak toczy się życie. Śmierć rodziców burzy ten porządek w sposób kompletny - rozmowa z dr Barbarą Arską-Karyłowską, psychologiem dziecięcym  (24-05-09, 01:00)

ZOBACZ WIDEO