Gdy władza usiłuje świat przed nami zamknąć, gdy presja/opresja polityki skłania nas do patrzenia w lustro i rozglądania się tylko po własnej zagrodzie, budzi to nasz sprzeciw. Chcemy się na świat otwierać, odnajdywać w nim swoje miejsce. Polska nie jest samotną wyspą. Nie chcemy żyć w dusznym grajdole.

Wiemy, że Wy, nasi Czytelnicy, potrzebujecie więcej opowieści ze świata. Profesjonalnego dziennikarstwa, relacji z intrygujących miejsc, eksperckich analiz, kompetentnych doniesień o nowych technologiach, postaciach i wydarzeniach kulturalnych w innych krajach. I newsów takich jak dzisiejszy: o rosyjskich hakerach, którzy wykradli amerykańskie dane wywiadowcze.

Wasze potrzeby są dla nas rozkazem. Dlatego „Wyborcza” nawiązuje partnerstwa z renomowanymi mediami światowymi. Dziś rozpoczynamy współpracę z jednym z najlepszych dzienników - „Wall Street Journal”. To nasze kolejne partnerstwo po francusko-niemieckiej telewizji Arte, niemieckiej telewizji RBB i grantach z Funduszu Digital News Initiative Google.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.