- Dziękuję wszystkim, którzy podjęli decyzję, żeby wziąć udział w tych wyborach, ale przede wszystkim tym, którzy nas poparli, nas, czyli dobrą zmianę - przemawia ponownie Jarosław Kaczyński. - Musimy uzyskać więcej. Tu niektórzy są tak entuzjastycznie nastawieni, że mówią o większość konstytucyjnej, my musimy zdobyć po prostu zwykłą większość - kontynuuje.

- Jesteśmy gwarancją polskiej suwerenności, polskiej niezależności i polskiej drogi do przodu, w górę. I chcielibyśmy, żeby to zrozumieli także ci, którzy w tych wyborach oddali wybory na innych, nie na naszą listę wyborczą, ale i ci, którzy w tych wyborach nie uczestniczyli - apeluje prezes PiS.

Do Europarlamentu wchodzą Szydło, Jaki i Zalewska

Według wyników sondażowych za TVN  24 z listy Zjednoczonej Prawicy do Europarlamentu weszli: Beata Szydło, Beata Kempa, Witold Waszczykowski, Jadwiga Wiśniewska, Tomasz Poręba, Patryk Jaki, Adam Bielan, Elżbieta Kruk, Karol Karski, Beata Mazurek, Jacek Saryusz-Wolski, Joachim Brudziński, Zdzisław Krasnodębski, Anna Zalewska, Zbigniew Kuźmiuk, Izabela Kloc, Ryszard Legutko, Bogdan Rzońca i Dominik Tarczyński.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej