Kampania „Mój pierwszy raz”, którą inaugurujemy dziś na ogólnopolskich łamach „Wyborczej” i stronach lokalnych, skierowana jest do tych, którzy w tym roku po raz pierwszy mogą wziąć udział w wyborach samorządowych. Namawiamy, żebyście z tego prawa skorzystali. Aby ułatwić podjęcie decyzji – proponujemy bezpłatną prenumeratę elektronicznego wydania „Wyborczej”.

Komplet informacji i regulamin promocji znajdziecie na wyborcza.pl/pierwszyraz.

21 października wybierzemy ludzi, którzy mają wpływ na nasze najbliższe otoczenie: ustalają ceny biletów komunikacji, opłaty za wywóz śmieci, dają (albo nie) pieniądze na domy kultury, stypendia czy remonty ulic.

Jaki program mają kandydaci na radnych? Co chcą zmienić kandydaci na prezydentów i wójtów? Nasi dziennikarze codziennie o tym piszą. Analizują obietnice, pytają o ich koszty. Wszystkie teksty o kampanii wyborczej zbieramy pod adresem wyborcza.pl/wybory. Tam także będziemy pokazywać „debiutantów wyborczych” z waszych miast – pierwsze rozmowy o tym, dlaczego idą głosować, czego oczekują od samorządu, co ich wkurza, a co cieszy w miejscu zamieszkania, znajdziecie dziś na stronach lokalnych. Kolejne sylwetki – co tydzień.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej