„Urodziłam się 4 marca 1963 r. w Krakowie, ściślej mówiąc: w Nowej Hucie, gdzie mieszkam do dziś we własnym blokowym mieszkaniu (pokój z kuchnią, 37 m kw.)” – pisze na swojej stronie w internecie. Jej matka pracowała jako księgową, ojciec był elektrykiem. Wychowała się z siostrą oraz dwoma braćmi.

„Rodzina, jakich wiele wokół – niezbyt zamożna, pracowita, katolicka”. Swój katolicyzm Bubula podkreśla na każdym kroku. Jest częstym gościem Radia Maryja. 24 maja na antenie toruńskiej rozgłośni stwierdza, że „od reakcji środowisk narodowo-patriotycznych na odwołanie festiwalu w Opolu zależy przyszłość Rzeczpospolitej”.

– Repolonizacja mediów powinna polegać nie tylko na preferowaniu polskiego kapitału w firmach medialnych, ale też na przywracaniu polskich treści w polskich mediach. Bo zdarza się, że obywatele RP są właścicielami mediów, które niosą treści antypolskie. (...) Już dawno powinno się pracować nad stworzeniem nowej grupy gwiazd piosenki, odpornych na KOD-ziarski szantaż i stadne obrażanie się. Środowisko bojkotujące opolski festiwal samo przykleiło sobie naklejkę anty-PiS Zobaczmy, kto wystąpi na odnowionym festiwalu polskiej piosenki, który Telewizja Polska i tak pewnie zorganizuje. Zaprośmy nowych, utalentowanych, których środowiska resortowych dzieci do tej pory blokowały.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej