W tym tygodniu Leonardo DiCaprio pochwalił się już w mediach społecznościowych plakatem promującym "Pewnego razu... w Hollywood", na którym wraz z Bradem Pittem nonszalancko pozuje na tle hollywoodzkich wzgórz. Tuż po nim kolejny plakat w sieci pokazała grająca jedną z głównych ról Margot Robbie. Teraz fani reżysera doczekali się pierwszego zwiastuna. Co prawda trwający zaledwie 90 sekund klip niewiele zdradza na temat fabuły, lecz świetnie oddaje nie tylko klimat lat 60., ale też atmosferę fabryki snów.

DiCaprio i Pitt: przetrwać w Hollywood

DiCaprio gra w "Pewnego razu... w Hollywood" Ricka Daltona, przebrzmiałą gwiazdę telewizyjnych westernów, a Pitt wciela się w jego dublera i przyjaciela Cliffa Bootha. Bohaterowie próbują jakoś przetrwać w Hollywood, które o nich zapomniało.

Dom Daltona sąsiaduje z rezydencją pięknej aktorki Sharon Tate (Margot Robbie), która wkrótce stanie się ofiarą morderstwa popełnionego przez "rodzinę" Mansona. W roli jej męża i reżysera filmowego Romana Polańskiego zobaczymy Rafała Zawieruchę, który w Polsce grał m.in. w filmach "Bogowie", "Król życia" i "Jack Strong". 

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej