Właściciele willi Chimery boją się o życie

powrót do artykułu
Bogdan Wróblewski
25.04.2013 01:00 , aktualizacja 24.04.2013 20:11
Willa Chimera w Milanówku

Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta

Willa Chimera w Milanówku
 • Oskarżony o morderstwo Drzewińskich Piotr B. w otoczeniu policjantów - miniatura
 • Willa Chimera w Milanówku - miniatura

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • olszymow

  Oceniono 52 razy 50

  Polskie sądownictwo i cały wymiar sprawiedliwości powinni zwracać się do Boga z prośbą o pomoc. Tu już nikt i nic nie pomoże. Żadne Żiobry Kwiatkowskie , Gowiny a szczególnie Seremety nic nie zrobią. Żadna partia, która będzie rządzić nic nie zrobi. W tym aparacie funkcjonuje jedna wielka mafia koleżensko- rodzinna i dupa zimna.

 • znowu.to.samo

  Oceniono 26 razy 26

  Kolejna sprawa tuż po sprawie Olewnika która pkazuje, jak w PL wyglada wymiar sprawiedliwości. I że gdy ma sie plecy jak Piotr B. można ukręcic łeb każdej sprawie, nawet o zabójstwo. Gdyby synowie państwa Drzewińskich nie nagłośnili sprawy, dziś zapewne sami by niezyli, a Piotr B cieszył sie wolnością i zajętym budynkiem.

 • edza4

  Oceniono 17 razy 17

  Najgorsze jest to że w tym procesie cały wymiar sprawiedliwości,organy ścigania i policja jawią się jako jeden wielki organ mafijny,z którym żeby walczyć należałoby ten wrzód zlikwidować do korzeni z dnia na dzień,a wtedy powołać coś nowego na wzór amerykański z ludzmi ,którzy nie znają pojęcia być skorumpowanym.A tak w ogóle kto wpadł na tak chory pomysł żeby pracowników Temidy wyposażać w immunitety?chyba tylko po to aby trudno do nich było się dobrać za ich przestępcze wyczyny.

 • timonlisa

  Oceniono 10 razy 8

  To, że prawo w Polsce jest egzekwowane tak jak jest to nie wina Tuska czy Kaczyńskiego ale wina spuścizny historycznej i tych wszystkich małych i dużych, którzy zwą się Polakami!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX