3/5
zamknij < >

Korea Północna na Google Maps. Widać obozy koncentracyjne

Zdjęcie numer 3 w galerii - Korea Północna na Google Maps. Widać obozy koncentracyjne

Fot. Google Maps

Gułag w Bukchang w Korei Północnej
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Korea Północna na Google Maps. Widać obozy koncentracyjne
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Korea Północna na Google Maps. Widać obozy koncentracyjne
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Korea Północna na Google Maps. Widać obozy koncentracyjne
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Korea Północna na Google Maps. Widać obozy koncentracyjne
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Korea Północna na Google Maps. Widać obozy koncentracyjne
Komentarze
Obóz pracy a obóz koncentracyjny to nie to samo. Poza tym, abstrachując kogo się tam posyła, to sama idea jest o wiele lepsza od europejskiej. W obozie pracy więźniowie pracują dla państwa ( w USA, jak można zobaczyć w Rambo II, walą kilofami w kamieniołomach ) a u nas są OBCIĄŻENIEM dla państwa. Trzeba karmić, ubrać, leczyć, oczzywiście z budżetu, czyli z naszych podatków. A przestępca sobie leży, ma siłkę , tv, prasę, pokój na sex podczas odwiedzić.
@cyniczne_oko I internet. Osadzeni cię minusują:)
już oceniałe(a)ś
13
0
Chetnie bym zaprosil autora powyzszego do takiego "obozu pracy". Na pewno by mu sie umysl odswiezyl i juz nigdy nie wypisywalby takich bzdur
już oceniałe(a)ś
11
1
Myślę, że w Polsce też obóz PRACY by się przydał dla dwóch grup przestępców: 1) dla organizatorów wszelkiego rodzaju "zastawek", których rozpiera nadmiar energii, 2) dla sporej grupy politykierów, którzy nic efektywnego nie robiąc dla społeczeństwa bawia się nim, wymyslając kolejne "problemy" (KaczorBanda itp). W każdym przypadku ludzie z wyrokami powinni NA SWOJE WIĘZIENNE UTRZYMANIE (pomieszczenia, nadzorcy, jedzenie, słuzba zdrowia) FIZYCZNIE ZAPRACOWAĆ niezależnie od profesji i kondycji fizycznej ! Od tego jest kara, żeby za czyny odpokutować !
@gajane4 1 Na pewno każdy zrozumiał o jakie "zastawki" chodzi. Nie ma to jak wyrażać się w sposób powszechnie zrozumiały. 2 Ta - jak ją nazywasz KaczorBanda - na swoje (obojętne: mniej czy bardziej udolne) rządzenie posiada legitymację z wyborów. Legitymację wystawioną przez kilka milionów Polaków. Z pewnością odejdzie kiedy ją straci. 3 Czy wyrok już zapadł? Czy wydał go uprawniony do tego sąd, zgodnie z wszelkimi przepisami? Czy tylko samozwańczy sędzia gajane4? 4 Zatem tylko f i z y c z n ą pracą ludzie zapracowują na siebie? Oryginalna teoria jak na drugą dekadę XXI stulecia.
już oceniałe(a)ś
4
0
A czy więzienia w USA to także obozy pracy. Bo o ile wiem buduje się tam obozy na pustyni które zapełnia się czarnymi z absurdalnie wysokimi wyrokami za niewielkie przestępstwa oraz prawdziwymi kryminalistami i zmusza się ich do pracy niemal za darmo. Takie nowoczesne niewolnictwo chyba. Chociaż w stanach ponoć ich karmią
@koczkodan666 w USA pracuje 2,3 mln więźniów to więcej niż w niewolniczych Chinach, większość tego co wytwarzają trafia do wojska (kamizelki , hełmy , i inne drobne rzeczy) , nic dziwnego że te dwa kraje przodują ekonomicznie skoro zmuszają więźniów do pracy , natomiast w Europie zamiast zmuszać więźniów do pracy zmuszamy ich do oglądania telewizji , nic dziwnego że biedna Europa tonie w długach skoro darmowe wygody mają nawet więźniowie.
już oceniałe(a)ś
9
2
oglaszam-... jestes kompletnym idiota
już oceniałe(a)ś
3
4
Ktos za duzo czytal o Niemieckich obozach koncentracyjnych. Dzisiaj o Koreanskich obozach koncentracyjnych!!!!!!!!!!! Jutro moze o amerykanskich? A pojutrze?!
już oceniałe(a)ś
8
12
Żydzi zwiali? Kiedy już ameryka zaprowadzi tam demokrację starozakonni wrócą odebrać "swoje" kamienice :)
@sb_slav jeszcze jeden glupi polski antysemita sie odezwal.
już oceniałe(a)ś
4
3
Oczywiście, że widać obozy koncentracyjne. Nawet słychać strzały w 4 minucie.
już oceniałe(a)ś
6
9
skoro o google maps mowa to polecam podobny temat www.google.com/search?q=fema+coffins+google+maps&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=YOoMUZeHEsjL0AXSooGoAQ&biw=1440&bih=728&sei=-uoMUf6IH5Gb1AWA4IGABw Trumny FEMA dla amerykanów składowane w różnych częściach USA ===== 800 obozów koncentracyjnych w USA gotowych do użycia www.thetruthseeker.co.uk/?p=39324 a akty prawne jak ten ostatni że w wyjątkowej sytuacji Obama może rozkazać zajęcie nawet farm rolnych to już nie dziwi dokąd zmierza Nowy Wspaniały Świat www.naturalnews.com/035301_Obama_executive_orders_food_supply.html
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć, że spora część elit politycznych i gospodarczych Ziemi to kosmici przebrani za ludzi, czego niezbice dowodzi wiele filmów i dokumentów np. poniższy film, na których jeden z Nich przypadkowo się ujawnił: www.youtube.com/watch?v=xFpes9qWMj4 (widoczny w filmie reporter, to przebrany za człowieka Reptilianin - przyjrzyj się jego oczom na zwolnionych fragmentach filmu)
już oceniałe(a)ś
1
0
Łatwowierność rodzi oszustów
już oceniałe(a)ś
8
6
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
    Gospodarka