3/5
zamknij < >

Jacek Kuroń i Adrian Zandberg: III RP dla każdego

Zdjęcie numer 3 w galerii - Jacek Kuroń i Adrian Zandberg: III RP dla każdego

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Adrian Zandberg, Partia Razem, podczas debaty liderów
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Jacek Kuroń i Adrian Zandberg: III RP dla każdego
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Jacek Kuroń i Adrian Zandberg: III RP dla każdego
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Jacek Kuroń i Adrian Zandberg: III RP dla każdego
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Jacek Kuroń i Adrian Zandberg: III RP dla każdego
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Jacek Kuroń i Adrian Zandberg: III RP dla każdego
Komentarze
POWODZENIA DLA PARTII RAZEM! MAJĄ MÓJ GŁOS W TYCH WYBORACH, CHOCIAŻ WG ICH KALKULATORA WYNAGRODZEŃ STRACIŁABYM (MAM NIEZŁE ZAROBKI), ALE TRZYMAM KCIUKI ZA NICH DLA MOJEJ CÓRKI I JEJ PRZYJACIÓŁ - MAJĄ PO 20 KILKA LAT. W PARTII RAZEM WIDZĘ POWRÓT MOICH MŁODZIEŃCZYCH IDEAŁÓW I PRAWDZIWEJ LEWICY.
już oceniałe(a)ś
138
96
@mosia1969 Gratulacje bycia w gronie 10% najlepiej zarabiających Polaków.
już oceniałe(a)ś
12
12
Cenię Jacka Kuronia za wrażliwość społeczną. Niestety, polityczni POtomkowie formacji którą tworzył dawno o tej wrażliwości zapomnieli.
@takito.ataki Potomkowie UW, czyli Partia Demokratyczna, nadal o tej wrażliwości pamiętają.
już oceniałe(a)ś
10
5
@takito.ataki ś.p.Jacka Kuronia wspominam bardzo ciepło.Mimo iz róznilismy sie zasadniczo w podejsciu do tematu walki z komunizmem to nasze nocne telefoniczne dyskusje dawaly mi sporego speeda.(pewnie gdzies tkwia nagrania ubeckie z tych rozmow-wiedzielismy ze ma telefon na podsłuchu i podpinałem sie pod przypadkowe linie w calej warszawie)) Ja bylem zawsze w opcji Kornela Morawieckiego a Jacek wyjezdzał mi z buddyzmem politycznym nieomalze. Jezeli chodzi o p.Zandberga to nie widze w nim wrazliwosci Jacka a tylko czysty trockistowski makiawelizm i granie na strunie lewackiego populizmu dla proli. Jak sie myle to kiedys odszczekam.
już oceniałe(a)ś
6
18
@Woytek Tomasz Ekhmmmm. No a Morawiecki to nie "trockistowski makiawelizm" to nie "lewacki populizm"?
już oceniałe(a)ś
11
1
@takito.ataki "POtomkowie" Jeśli chodzi ci o PO, to PO powstało właśnie w opozycji do tego skrzydła UW które tworzył Kuroń. PO nigdy nie było potomkiem myśli Kuronia, zwłaszcza w momencie w którym powstawało.
już oceniałe(a)ś
12
2
@anj2 Przecież to nie chodzi o prawdę ale ogólny hejtyzm lemingów (tych prawdziwych). Komunizm, ROAD/UD/UW, Okrągły Stół, TW, szara sieć, wykształciuchy, lemingi, itd. itp to jest to do nienawidzenia czego są tresowani. Oni nie muszą myśleć. wzajemnych wrogów/konkurentów wsadzą do jednego pudełeczka. Tak samo kradł czy został okradziony, szantażował czy był szantażowany, była afera czy jej nie było dla nich nie istotne.
już oceniałe(a)ś
9
1
@Woytek Tomasz To mówisz, że się podpinałeś, a Kuroń ryzykował i tracił czas, żeby chłonąć Twoje bezcenne refleksje i diagnozy? I tak się ostrożnie oraz fachowo podpinałeś, że pies z kulawą nogą o Tobie nie słyszał - a zapewne również SB. Zuch ! Bo to oznacza przecież dobrą, konspiracyjną robotę ! I zapewne też - bądźmy szczerzy - dorobek polityczny Kuronia dziś prezentowałby się mniej okazale bez Twoich brawurowych oraz ubogacających konsultacji. Wolna Polska Ci dziękuje !
już oceniałe(a)ś
5
2
no i zaledwie po kilku godzinach stalo sie jasne, skad zachwyt gazety na partią razem...jakie to wszystko przewidywalne....
już oceniałe(a)ś
105
68
@Agata Puma Przewidywalne, a stało się jasne po kilku godzinach? :-D
już oceniałe(a)ś
16
0
@kimfkimf Agata przewidziała to wszystko kilka godzin po zdarzeniu? Płynie w niej cygańska krew. :-)
już oceniałe(a)ś
8
0
@Agata Puma To wytłumacz dlaczego dopiero teraz?
już oceniałe(a)ś
4
0
Jak widać facet nie jest znikąd, a nie bez znaczenia jest też, że Kuroń poznał się na Zandbergu, gdy ten miał 21 lat! Mimo niezbyt realnych postulatów, Razem trzeba zacząć traktować poważnie. U ludzi Millera ta powaga powinna być śmiertelna.
@japka_putina Które postulaty są mało realne?
już oceniałe(a)ś
7
1
Jeżeli zrealizuje się postulaty partii Razem (ograniczenie czasu pracy, wyższa płaca minimalna, zakaz stażów) to koszta pracy wzrosną o ca 20%. Upadnie wiele małych i średnich firm, trudniej będzie rozkręcić biznes. Czyli uderzenie w średnich, małych i maluczkich w skali całego kraju! Do tego postulat podatków na poziomie 55-75% zarobków! znowu spowoduje ucieczkę kapitałów za granicę i cudowanie z kosztami uzyskania etc. Lewica wciąż zapomina, że jak ktoś dużo zarabia to i dużo wydaje - a wydając nadal płaci podatki!
@marcin.grzegorz Dużo wydaje, ale ważne, że nie na swoich pracowników.
już oceniałe(a)ś
0
0
Uchodźcy to broń Rosji przeciwko Europie. Jednak by była skuteczna musi się składać z dwóch elementów. Jednym z nich są sami uchodźcy - zagrożenie musi być w miarę realne i wyobrażalne. Drugim są wszelkie ruchy "antyimigracyjne" czy "antyislamskie" walczące z zagrożeniem, które wyolbrzymiają. Także jak czytacie jakiś wpis ostrego "antyemigranta" wiedźcie, że macie do czynienia z kremlowską pacynką świadomie lub nie świadomie działającą na rzecz Putina. Oczywiście że imigranci SĄ problemem. Jednak NIE rozwiązuje się go strasząc chorobami czy wywołując zamieszki na ulicach. Takie działania są TYLKO w interesie Rosji. Blokują nam racjonalne myślenie JAK zablokować sensownie i humanitarnie tą falę i CO zrobić z tymi którzy już tu się pojawili.
już oceniałe(a)ś
32
49
Czyli jak nalezało przypuszczać Zandberg jest "ich" i w ich stronę kieruje bandą lewackich zaprzańców... Dlatego próbje się budowac "achwyt" wokół tego lewaka z młodzieżówki im. J. Kuronia! Sami swoi! Z ..py sobie wyjełi to "Razem"! Dlaczego nie wrócili do nazwy "Walterowcy" jak u Kuronia?
już oceniałe(a)ś
42
33
i oto nadeszło: .."Bezpośrednim skutkiem przyjęcia tego założenia staje się degeneracja sfery politycznej, która traci zakorzenienie w społeczeństwie, przestaje być miejscem debaty publicznej o kierunku rozwoju. Zamiast tego partie przekształcają się w struktury mające zapewnić swoim uczestnikom miejsce pracy w aparacie biurokratycznym." pozostałe myśli wyżej
już oceniałe(a)ś
16
30
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka